Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy férfi azt írja, hogy...

Ha egy férfi azt írja, hogy örül, hogy az élete része vagyok, az jelent valamit vagy csak szimpla kedvesség?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, mert ő külföldi, de egy SMS- ben írta,hogy : Bla Bla Bla ( a tobbi nem lenyeg) And Im happy That you are in my life.


Csak az érdekelne, hogy ti mondtok másoknak ilyeneket csak ugy,mert olyan passzba vagytok, vagy jelent részletekről valamit?


Bocsi, telorol írok

28/L

34/F


2013. szept. 24. 02:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
* reszetekrol
2013. szept. 24. 02:57
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

Most ki tudja, hogy mit gondolhatott... nem ismerjük.

De mivel messze van tőled, így kb. mindegy is, mert nem hiszem, hogy sok jövője lehetne a dolognak.

2013. szept. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Olvasd már el a kérdést megegyszer. Köszi
2013. szept. 24. 03:28
 4/22 anonim ***** válasza:
Elolvastam, ennek megfelelően válaszoltam.
2013. szept. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért bemásolom:


Csak az érdekelne, hogy ti mondtok másoknak ilyeneket csak ugy,mert olyan passzba vagytok, vagy jelent részletekről valamit?



Tehát nem azt kérdeztem, hogy ő miert mondta, hanem hogy TI mondtok e ilyet . Remelem harmadjára sikerült felfogni.

De válasz mar nem kell tőled, mert ezek után nem sokat számít.

2013. szept. 24. 04:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy neked, hogy ki mit mond? Nem velük beszélgetsz, hanem azzal az emberrel.


A fő kérdésedben pedig pont mást kérdeztél, mint abban, amit másodszorra másolsz be ide :) Máskor döntsd el, mit akarsz.

2013. szept. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De pont ezért fejtettem ki alább , hogy a kontextus világos legyen... Sehol sem ( még a fő kérdésben sem )kérdeztem azt, hogy Ő miert mondta....( tudom én azt)

Továbbá azt sem kérdeztem , hogy ennek a kapcsolatnak milyen jövője lehet...... Változatlanul nem megy az értelmezés , de kicsit mar fárasztó, hogy egy kérdést nem tudom hány kommentben kell pluszba elmagyarázni . Kímélj meg . Köszönöm .

2013. szept. 24. 04:25
 8/22 A kérdező kommentje:
Neked meg legyen tökmindegy , hogy én mit kérdezek. Lehet arrébb fáradni.
2013. szept. 24. 04:26
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha ő nem érdekelne, sem pedig az, hogy mégis hogyan gondolhatta, akkor máshogy fogalmaztad volna meg a kérdésed, illetve a végére nem írtad volna oda az ő korát sem.


Láthatólag reménykedsz, hogy lesz valami.

2013. szept. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem reménykedem, hanem a kapcsolat még nincs abban a fázisban, hogy azt mondhassam együtt vagyunk, mert mindkettőnknek uj a dolog, es nem tudjuk, hogy fogjuk ezt kivitelezni. Ne magadból indulj ki, es ne az én kerdesemen unatkozz.
2013. szept. 24. 04:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!