Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tegnap lesmároltam az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap lesmároltam az egyik ismerősöm egy buliban és ott volt az a lány is aki bejön nekem. Lesz még nála esélyem?

Figyelt kérdés
Bezárkóztunk a hálóba, de ezen kívül nem történt semmi. Ezzel a lánnyal nem szeretnék semmit, csak a pia hozta ki belőlem.

2016. jún. 13. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha a lánynak van egy csöppnyi önbecsülése és intelligenciája akkor egy ilyen fiút mint te messziről ki fog kerülni :)

A piával mentegetőzni pedig szarvashiba. Te ittad meg, te felelősséged, ha nem tudsz viselkedni a piától és ha miatta ilyen meggondolatlan, kiszámíthatatlan húzásaid vannak akkor magadnak köszönheted és nem a piának.

2016. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

miért ne lenne? vagy ő nem szokott pasizni? max várj vele egy kis időt...


az előttem szólónak viszont igaza van: piát sose hozz fel mentségnek. te ittad meg, tudod milyen hatása van, ugyanúgy vállalnod kell a cselekedeteidért a felelősséget.

2016. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogató szavakat. Tudom, hogy hibát követtem el, de bízom benne, hogy nem véglegeset. Alapjábavéve nagyon jóban vagyunk és félek változtatni a kapcsolatunkon. Ez a mostani baki, meg pont azért volt, mert be vagyok szarva, a lány bepróbálkozott és nem volt annyi önuralmam, hogy nemet mondjak.
2016. jún. 13. 12:49
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm. Nem, nem igazán szokott. Egy srác van akiről tudom, hogy már megpróbálták, csak nem jött össze.
2016. jún. 13. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 a lényeg az volt, hogy senki se csak egy emberrel kavar, ezért nem kell félned :) szóval az esély él, max tényleg várj egy kicsit, nehogy azt higgye skalpvadász vagy, addig meg dumálgassatok néha
2016. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Semmi visszafordíthatatlan nem történt. A csajok egyébként sem szeretik, ha nincs "ellenfél", és egyedül állnak a szorítóban.
2016. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%
Lesz! Mert látta, hogy profin tolod. :-D
2016. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Annak ellenére, hogy nem voltunk együtt, úgy tűnik elég rosszul érintette az eset.
2016. jún. 16. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Miután a kérdés a tini párkapcsolatok kategóriában szerepel, felteszem, mindketten tinik vagytok. A tini lányok pedig a "féltékenységükön" mérik le a vonzódásukat. Tehát megnőtt az ázsiód a szemében.
2016. jún. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

#8 ezen látod nincsen semmi meglepő :)


#9 ez általánosítás, kezdetleges, dolgok mögé nem látó lányokról beszélsz, értelmesebbeknél egyáltalán nem így van, a valamire való nők/lányok nem ilyenek, mint ahogy te azt gondolod... a hülye p.csa meg a normális lány között annyi értelmi különbség van, hogy hihetetlen, ideje lenne talán neked is egy olyat megismerned ;)

2016. jún. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!