Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan közeledjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan közeledjek a lány felé?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy iszonyatosan tetszik nekem egy lány, de semennyire sem ismerem. Konkrétan arról van szó hogy 2 éve láttam először, ugyanis 2 éve jár azzal a busszal reggelente amivel én.

Természetesen nem vagyok belé szerelmes, mivel egyáltalán nem ismerem, de nagyon szeretném megismerni, ebben kellene egy kis tanács, ugyanis fogalmam sincs hogyan tegyem.


Kezdeném néhány alapvető dologgal, én 17 éves vagyok, ő nem tudom mennyi, de gyanítom 10. osztályos mivel 2 éve láttam először a buszon amivel járok, szóval 16 körül lehet. Sikerült facebookon megtalálnom ( kb 700 embert néztem át mire rátaláltam :DD ) így tudom a nevét meg az alapvető dolgokat hogy hova jár suliba stb, de facebookon semmiképp sem szeretnék ráírni, ugyanis undorítónak tartom ha egy fiú fb-n próbál felszedni egy csajt, ezt csak úgy információnak írtam le.


Nekem 3 dolog jutott eszembe:


A, A legegyszerűbb megoldás, ha oda megyek és szemtől szemben megmondom neki hogy tetszik nekem, és esetleg szeretne-e megismerni, persze finoman tálalva. Na most ezzel semmi gond nincs a részemről, én nagyon szívesen oda mennék, nem vagyok töketlen ehhez, erről szó sincs. Természetesen volt is már barátnőm, csak annyi hogy azok a lányok akik eddig voltak azok közül az egyik osztálytársam, másik évfolyamtársam volt, szóval már előtte ismertek, ő meg konkrétan full idegen. Szóval nem gyávaságról van szó, illetve igen, gyávaságról van szó, de olyan értelembe hogy attól félek hogy esetleg ettől megijed, vagy nem veszi jó szemmel, ugyanis ahogy olvasgattam gyk-t meg egyéb oldalakat nem minden lánynak jön be ez a fajta kapcsolatteremtés.


B, Talán a leglogikusabb. Az lenne az, hogy ha a buszon/utcán összefutok vele egyszerűen rámosolygok, vagy valami más jelet adok, és ha "veszi" a jelet, vagy visszamosolyog, ő is jelet ad hogy talán tetszem neki akkor megyek oda. Valószínűleg ez lenne a legjobb, ezt már múlthéten próbáltam is. Az volt hogy megláttam hogy egyedül ül a buszon, oda mentem és mosolyogva megkérdeztem hogy leülhetek e mellé. Ő rám nézett, és bármilyen "pozitív" reakció nélkül annyit mondott hogy persze és aztán elfordult, de ezt nem nevezném teljes kudarcnak vagy bárminek, meg alapból csak egy pillanatig nézett rám és ez azért nem is olyan nyilván való jel, hisz egy normális ember alapból normálisan, mosolyogva kérdezi meg hogy leülhet-e valaki mellé a buszon.


C, Talán ez lenne a legoptimálisabb. A facebook csodájának köszönhetően még egy dolog kiderült erről a lányról. Az hogy egy volt általános iskolás osztálytársam unokatestvére. Fiúról van szó, nem vagyok vele túl jóban de nem is vagyok rosszban, úgymond nem vagyok vele jóban hogy ritkán beszélek vele, legutóbb kb 2 hónapja láttam de köszönök neki mindig ha látom meg beszélőviszonyban is vagyok vele, szóval normális viszony. Talán megkérdezhetném szolidan hogy tud e segíteni vagy valami hasonló, esetleg mondana-e olyan helyet ahová szeret járni, néhány dolgot amit szeret csinálni a lány, hátha közelebb jutok vagy hasonló. Talán ez lenne tényleg a legoptimálisabb, de én ezt valahogy olyan "p*nciságnak" tartom...


Szóval szerintetek mi lenne a legjobb? Esetleg más ötlet? Bocsi hogy hosszú lett, és köszi előre is!



2016. jún. 13. 22:43
 1/2 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Szerintem semmitől sem szabad elzárkózni. Ahogy jön igazából.. Az alap az, hogy küldj neki jelet, mosolyogj rá, várd mit reagál. Szerintem egy nem kalimpálós integetés is belefér pár mosolygás után. Ha ezekre pozitívan reagált, akkor odamehetnél, szimplán ráköszönsz, megkérded milyen napja van / miújság, és abból úgy is kerekedik egy beszélgetés. Nem érdemes ilyennel kezdeni hogy: megakarsz-e ismerni vagy ilyesmi mert ebből feltételezi hogy te eljátszottál a gondolattal hogy kikosaraz, és ha bár ez így is van, de a legtöbb nőnél ez inkább csak ront a magabiztos összképen. Nem szereted a facebookot, sanyarú ezt mondanom, de az viszont lassan át vesz mindent. Ha te nem is szereted, lehet ha "elkéred a lány nevét" ( jézusom de hülyén hangzik nekem is ) akkor megmondod hogy bejelölöd, vagy jelöljön be, abból is elindulhat valami. Sok sikert!
2016. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig egy kicsit kínos szituáció, ha egy idegen srác leszólít és beszédbe elegyedik az emberrel. Szóval ha esetleg odamész hozzá, ne rögtön azzal kezdd, h ismerkedjünk, tetszel, inkább csak simán beszélgess. Mutatkozz be, akkor nyilván ő is bemutatkozik, ekkor esetleg beugorhat neked az a közös ismerősötök (ekkor már nem tűnsz tök idegennek), kérdezősködj, hogy ő melyik suliba jár, te is mondd, hogy te melyikbe, stb. Így talán egy kicsit kevésbé leszel idegen és veszélyes (az olyan idegenek, akiket senki ismerősöd nem ismer, nem tudod, milyen ember, lehet nem normális vagy rossz szándékú - de ha tudod, hogy mondjuk a szomszéd suliba jársz, amit ismer, vagy van egy közös ismerősötök, akkor már van olyan pont, amihez lehet kötni és kisebb az esélye h rossz szándékú legyen). Ez után meg már bejelölheted facebookon és beszélgethettek ott is.
2016. jún. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!