Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ráírjak vagy ne? És ha igen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne? És ha igen akkor mit?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki ugyanabba a suliba jár mint én, az utóbbi időben eléggé megtetszett nekem de nem volt alkalmam leszólítani. Most, hogy vége lett a sulinak nem fogom látni max az évzárón, de ott se biztos. Szerintetek hogy reagálna ha írnák rá? Tudom, hogy ez nem a legjobb módja az ismerkedésnek, de személyesen nem tudnám már leszólítani a nyarat pedig nem szeretném egyedül tölteni. Illetve ha ráírok akkor mit írjak? Egy egyszerű szia szerintem nem lenne elég.

2016. jún. 14. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj .. először is ... "hogy reagálna ha ráírNÉK"

másodszor mivel a személyes találka kilőve, nem egy nagy kuriózum, hogyha ráírsz, hogy szimpatikusnak találtad, és ha nem gond, szeretnéd megismerni, aztán ha ő is szimpatikusnak talál téged, akkor utána meg lehet beszélni randit is akár ... de azért erre ne alapozd azt, hogy ne legyél egyedül nyáron, mert elég lutri az ilyen :D

2016. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írj rá de ne ott valj neki szerelmet :D
2016. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyszerű metódusa van a dolognak:


köszönés + szerelmi vallomás + átjössz "filmezni?" = garantált siker. 10ből 9 tini szerencsétlen ezt ajánlja.


Menj oda személyesen és dumálj vele, legyen vár a pucádba. Vagy ha tényleg nem találkoztok már a nyáron akkor jöhet a szia, hogy telik a nyár? és hasonló sablonbaromságok, amiből kialakul egy értelmes kommunikáció.

2016. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj ki egy üveg nutellát a napra és amikor a közelébe megy dobj rá egy hálót kötözd meg és vidd le a pincétekbe.


Vagy csak simán írj rá de fészbúkon ne sokat beszélgess vele inkább beszélj meg vele egy találkát, személyesen jobb.

2016. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráírtál már? mit válaszolt? :)
2016. jún. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!