Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítség! Ráírjak? Ha igen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Ráírjak? Ha igen, hogyan, mit mondjak? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Igazából nem fárasztanám a gyk-t a kérdéseimmel, de mivel a haverom, akivel meg tudnám beszélni, elment aludni :D


Szóval a fiúval már találkoztam egyszer egy buliszerűségben, azóta, sokat gondolok rá, rá is írnék Fb-n, de nem tudom, hogy jó ötlet-e, mennyire díjazná, imponálna-e neki.


Az eddig "kapcsolatunkról" annyit, hogy a bulin sokszor nézett rám, a haverom azt mondta, úgy emlékszik vissza rám, mint a "lány, aki minden viccén nevetett". Szóval ez bizonyos részben pozitív, NEM?


Mit csináljak? Igazából kéne valaki, aki most bátorítson, tanácsot adjon, irányítgasson, mert tanácstalan vagyok. Szóval fiúk, ti mit gondoltok, ha egy átlagos lány rátok ír Facebookon?


15/L, 14,5/F



2016. máj. 21. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

- Szia, szereted a vizet?

- Igen.

- Akkor 70%om már szereted ;)


Na de komolyra fordítva a szót, szerintem jó jel, ha így emlékszik rád :) én a sima: Szia! Mizujs?-ra szavazok, de ha van valami közös poén ami a bulihoz kötődik, vagy amiről eszedbe juthatott arról is ráírhatsz. Akár egy poénos képpel :) :D

2016. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen, erre én is gondoltam, hogy bedobok valami közös témát, ami a bulin is volt (mert poénkodtunk), de nem is tudom, az annyira nem illik rám. legalábbis "idegenekkel" nem vagyok ilyen közvetlen (mással simán), és őt meg annyira nem ismertem meg, hogy most feszélyezetlenül bedobjak egy ilyen képet. plusz túl ráparáznék, hogy mi lenne a véleménye erről.
2016. máj. 21. 22:10
 3/10 anonim ***** válasza:

1.,Természetesen pozitív...


2.,Azt, hogy egy lány, rám írt a facebook-on. :) Ha nem bunkó, -ami a gyakoribb- és válaszol, akkor tudsz vele beszélgetni. Hajrá!

2016. máj. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha rám ír egy random csaj először lecheckolom a profilját, ugyanis mostanában elég sok fake csaj ír rám :'D gondolom egyik haverom unatkozik...

De te ismeritek egymást többé kevésbé, sztem minenképp írj rá

2016. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tartok attól egy kicsit, hogy bunkó lesz, mert amúgy nem szoktam felvállalni az érzéseimet, szinte EGYÁLTALÁN, és ez a ráírás nagyon egyértelmű lenne, és ha nem is lenne bunkó, de visszautasítana, már attól kilennék. (jó, kiheverném, de szar, ha így emlékezne rám, feszélyezett lennék, ha újra találkozunk)


Najó. tegyük fel, elhatározom magam, hogy ráírok,

De akkor is, mit mondok? Kell valami ürügy, mert az úgy béna lenne, hogy "Szia" "Szia" "Hogy vagy" "Kösz jól" "Az jó. És milyen volt a napod?" gááááz, nem csak nekem, de neki is.

2016. máj. 21. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy percre. Nem azért, de igen nehéz főleg a te korodban úgy ráírni a srácra, hogy ne sejtse, hogy tetszel neki. Nekem azaz érzésem, hogy nem szeretnéd ezt ilyen "nyíltan" a tudtára adni. Javíts ki, ha nem erről van szó.


Ha a srácnak is tetszel, akkor ő is zavarba fogja magát érezni, és ha ez a szitu "ciki" is de csak jól jöhetsz ki belőle. Ha bunkó és felteszem nem jössz be neki, akkor meg hagyhatod az egészet. :) Nagyon nem tudsz veszteni.

2016. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatom félreérthető. *Nem tudsz ebből rosszul kijönni.
2016. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

persze, hogy nem akarom ilyen nyiltan a tudtjára adni.

gondoltam még arra, hogy várok egy következő alkalomig, bulira, ahol találkozhatunk, de mivel én pont aznap betegettem le, nem tudtam elmenni, de ő elment, holott a múltoki sem tetszett annyira neki.

és azon a bulin simán kigöbözhezhettem volna/kigöbözhetném, hogy vonzódik-e hozzám, de már nem nagyon van rá lehetőség és türelmetlen vagyok...

2016. máj. 21. 22:48
 9/10 A kérdező kommentje:
szóval magabiztosabb lennék, ha többször találkoztunk volna, és valamennyire ismerném, így nehéz.
2016. máj. 21. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Jézusom, bármit írhatsz neki csak azt a vizeset ne mert az valami brutális:"DDD

Igazából én is úgy csinálnám, hogy a bulival kapcsolatban hozok fel valami témát, amire lehet alapozni, mert a szia mizujs? Baromi unalmas.

Vagy ha már minden viccén nevettél, akkor küldj neki egy viccet.~ de valami jót, hogy nevessen ő is.

Hajráá c:

2016. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!