Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit ajánlotok első csókhoz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit ajánlotok első csókhoz? Hétvégén megyünk randira a volt osztálytársnőmmel. Azon gondolkodok h mikor megcsókolom akkor ezyből nyelvesen vagy elösször csak egy szájrapuszi? Nem nagyon félénk alkat😄😄 15/f

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd hogy az első csókból sok mindent szűrnek le a lányok, romantikus legyen és csak szájra puszi először.
2016. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp se használd a nyelved első alkalommal. Nekem olyan volt és utáltam. Egy buszmegállóban történt éjjel még 3 éve, 15 évesen. Ledugta a nyelvét a torkomon, én meg sokkolva voltam totál. :D

Lassan közelíts, hogy kitudjon hátrálni ha szeretne. Szájra puszi, a többi meg aztán jön magától. :)

2016. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszi😘 mivel első csokom igy nem vagyok nagyon tapasztalt...😕
2016. jún. 16. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!