Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért lájkolta a csaj profilké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolta a csaj profilképét ha nem is ismeri?

Figyelt kérdés

18F

A csaj akire ráirtam ismerkedés céljából érdektelen,nem beszédes velem(még). De ismerősnek már az elején bejeloltem. De hát minek írjak neki ha leszar?!

Rairtam egy másik csajra,vele jól elvagyok.

Ismerősnek még be se jelöltem.

Ennek a csajnak váratlanul belájkolta a képét az előző csaj akivel beszéltem. Pedig ők ketten nem is ismerik egymást,semmi közük egymáshoz,facebookon se ismerősök.

Ők ketten nem olyanok hogy random ismeretlenek képeit lájkolgassák facebookon,ráadásul egyik se egy nagy facebookos.

Ez a dolog jelenthet valamit?

Néha én a legsemmitmondóbb jelekbe is valamit beleképzelek szóval ne csodálkozzatok ha alaptalan a kérdésem.

Válaszokat előre is köszönöm.



2016. jún. 16. 16:52
 1/9 Egyenes út ***** válasza:

Ez nem alaaptalan öcsém.Biztos akivel régen írtál megtudta,hogy írkálsz valami új csajjal,és csak azért,hogy lássad,hogy ő megtudta,belájkolta képét,hogy te is tudjad hogy tudomást szerzett arról hogy irkálsz új csajjal.


Remélem érthető voltam..Ha nem,akkor olvasd el többször.:P

19/F

2016. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Istenem😂
2016. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha az alatt az idő alatt, amíg ezen gondolkodsz, inkább sportolnál... Mennyivel szebb lenne az életed.
2016. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
néha van valami érthetetlenül furcsa a facen, én pld rákerestem egy ismeretlen profiljára, és ő azóta megjelenik az ismerősnek ajánlattok közt. azon gondolkodtam, hogy ezért én is feltűnők e az ő ismi ajánlatai között?
2016. jún. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy kamu profil
2016. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Egyenes út ***** válasza:
A Kérdező sz##ik ránk?Vagy mi?Írj már vaalamit te is bakker..:D
2016. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 nem így van,nekem olyanokat is dobál be akiknek a profilját soha nem láttam. Ez a dolog a közös ismerosoktol függ.
2016. jún. 19. 20:55
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 egyáltalán nem kamu profil
2016. jún. 19. 20:55
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 örülsz?:)
2016. jún. 19. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!