Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy csaj sürün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy csaj sürün cserélgeti profilképét? Cover fotoját fb-n?

Figyelt kérdés

tudom,fura kérdés,de nem tizenéves vagyok,

komolyan kérdezem, mert eddig nem cserélgette az utobbi 2 hétben meg sokszor...jelent ez lányoknál valamiféle uj helyzetet,bizonytalanságot,ilyesmit? ez az állando változtatás?


2012. dec. 4. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi köze nincsen semmihez. Nem tetszett magáról az a kép, talált egy jobbat, meggondolta magát... szerintem nem kell ezt túlmisztifikálni :D
2012. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok a szabadideje.
2012. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami interneten történik, az mind a nullával egyenértékű.
2012. dec. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy határozatlan, vagy éppen hogy feltünési viszketegsége van. Van aki egy órát tököl azon is, hogy melyik cipőjét vegye fel, vagy melyik menüt válassza a mekiben, vagy mit igyon stb.
2012. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3. Biztos a lánynak is sok a szabadideje, de szerintem a Kérdezőnek is, mert ilyen gondolatok nem mindenkinek jutnak eszébe.

Mégis mi mondanivalója lenne, Kérdező?

Arra gondolsz, hogy most még jobban kívánja a szexet, mert mutogatja magát?

Vagy, hogy ha van barátja, újat akar, mert unja?

Vagy esetleg arra, hogy szereti ha vele van tele az ismerősei facebook üzenőfala?

Honnan tudjuk????????

2012. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy várom hogy az 5 pasi közül akikkel hébe-hóba szexelni összejárunk észrevegye és írjon má' az egyik hogy hé, nincs ma kedved? ;)
2012. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha valaki korábban sokáig nem cserélgette,esetleg évekig,akkor a sűrű profilkép cserélgetés szerintem jelent valami érzelmi instabilitást esetleg visszaigazolásra vágyik mert önértékelési problémái is lehetnek...
márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!