Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak és hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan Lány kérdése:

Mit csináljak és hogy ha megismertem egy aranyos srácot akinek barátnője van pár napja de belém is szerelmes és találkozni szeretne?

Figyelt kérdés

Én 14 vagyok

Mar volt kapcsolatom de még sose csokoltam meg senkit ugy igazábol és tudom hogy meg fog történni.

Most mit csináljak? Én nem vagyok egy ribi tényleg nem sose csaltam meg senkit se és nem akarok balhét csak a srác nem tud dönteni kettönk közül. Lécci segitsetek mert nem tudom mit csináljak! Nem szeretnék idétlen válaszokat.



2016. jún. 20. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője és téged is szeret. Nemtudom, én ezek után nem igazán tudnék bízni benne. Főleg ha miattad hagyná ott a mostani bnőjét. Ha egyszer megteszi megtenné veled is később.
2016. jún. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Nem megbízható a pali, veled is megtehetné ugyanezt ha együtt lennétek.
2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani barátnőjével ezt megtenné, nem kizárt, hogy veled is megenné:$
2016. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat igen ezen már én is filoztam csak valahogy olyan ártatlan feje van ha gyanusitom hogy nem tudnám ezt kinézni belőle.
2016. jún. 20. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a barátnőjének.
2016. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ennyire nem becsülöd magad? Legyen már benned annyi büszkeség, hogy nem állsz le olyannal aki képes mást megcsalni. Értem én, hogy bejön, de találsz jobbat. Bármikor. 16/L
2016. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!