Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem merek ismerkedni, komolxab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, komolxabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Eddig még nem voltam fiúba szerelmes, egy kezemen meg tudom számolni, hány srác tetszett eddig kinézetileg. Sok fiú barátom van, de mint "friend zone"-ban teljesen.

Ez csak azért van, mert túl válogatós vagyok, vagy mert egyszerűen csak nem merek nyitni?


2016. jún. 20. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Komolyabb*


Bocsánat, nem néztem át rendesen a kérdést.

2016. jún. 20. 19:27
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem neked kell tudnod. Nem tudom, hogy mik azok amik tetszenek egy fiúban, ahogy azt sem, milyenek a fiúbarátaid. Hogyha olyan viszonyban vagy velük, szerintem megkérdezhetnéd valamelyikőjüktől, hogy "szívesen járnál velem", vagy valami hasonló (nem tudok most gondolkozni :P). Abból már tudsz következtetni
2016. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 17/F
2016. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:DD nekem két legjobb barátom van, egyik fiú. És csak úgy hülyeségből, mert kíváncsi voltam a véleményére meg kérdeztem h ha úgy lenne akk járna- e velem, szóval nyugodtan próbálkozz náluk is :) de am félre értés ne essék csak kíváncsi voltam, ő sem értette félre, azóta is csak barátok vagyunk :)
2016. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A haverjaimra egyáltalán nem tudok máshogy gondolni. Nem vonzódom hozzájuk, nem érzem azt, hogy velük akarok lenni, semmi. :/ Meg ugye még szerelmes se voltam.


16/L

2016. jún. 20. 20:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én se voltam még szerelmes.. NEm baj! Majd eljön mindenki ideje egyszer :)

17F

2016. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Azért mondtam, hogy kérdezz, mert így talán választ kaphatsz egy-két kérdésedre. Egyébként meg tényleg ráérsz. :)
2016. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Majd ha elég szőke hercegben csalódsz, akkor nem a kinézetileg tetsző srácokat fogod számolni a kezeden. Na akkor kezdenek majd komplex kapcsolatatid lenni.
2016. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!