Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy normális kapcsolatot kialakítani? Mit tegyek ebben az elég furcsa helyzetben?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Szerencsére elég könnyen szedek fel lányokat, már-már túl könnyen. Próbálkoztam nagyon sok lánynál, akit kinéztem magamnak, össze is jött. A problémám az, hogy nagyon könnyen adják magukat. Ez lehet kicsit egoista lesz, de az elején tök jól érzem magam, és kb. 2 hét után belém esett eddig az összes lány, és nem tudok mit kezdeni ezekkel a hirtelen érzésekkel. Ezért eltávolodok, nem érzek utána már semmit. Nem gondolom, hogy könnyen kapható lányokkal kezdenék ki, vagy nem az én szintemmel, sőt, és magam sem értem hogy ez hogy sikerülhet nekem, és hogyan válthatok ki belőlük ilyen érzéseket ilyen hamar. Próbálom magam győzködni, hogy jó lesz ez nekem, végre szeretnek, de nem tudom viszonozni. Lehet velem van a probléma, de én szeretnék egy lányért többet küzdeni. Ez szintén egoista lesz, de az ismerőseim közül nem találok ilyen lányt, pedig városban élek.

2016. ápr. 20. 23:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Az egoista helyett nagyképűre gondoltam. 😂
2016. ápr. 20. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki! :)

Én egyetlen lányból sem tudok semmilyen pozitív érzést kicsikarni. Csere? :D


Mindenesetre azért remélem találsz olyat, aki nehezebb préda lesz!

2016. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem még azt sem tudod mit keresel:D ez az egyik. A másik pedig az ,hogy viszont megértelek, mert nekem is csak hasonló csajokkal volt dolgom eddig csak én a 4 dik után k**vára meguntam őket, és inkább egyik hasonló sem kellet...Voltak közben másik csajok is ,de kizárólag azért, hogy szépen szólva valaki kielégítsen. De hamarosan rájöttem arra is, hogy ez igazából édes kevés sőt egy időután úgy láttam a csajokat mint egy tárgy (egyébként szerintem ők is csinálják magukat azzá). Szóval nem tudom..szerintem dögunalmas már az összes ilyen csaj, és te is megfogod unni, és azt sem fogod tudni elmondani hogy "egoista" meg amúgy rohatúl nem fogsz ennek örülni mint most ,hogy ezek ragadnak csak rád sőt 2 kézzel fogod őket ellökni...csak legyen végre egy normális na most ebben a helyzetben vagyok én is..23/f
2016. ápr. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon fura mikor ilyet olvasok, hogy ennyire 2 külömböző "tábor" létezik a fiuk között, hogy az egyik mindent megkap a másik senkit szinte. Vagy esetleg mint én kapott 1-2-öt, azt is a szerencse miatt. Ez körübelül olyan helyzet mint mikor a gazdag panaszkodik, hogy bármit megvehet magának és már unja szinte, szerintem légy elégedett ezzel a helyzettel és hozd ki belőle amit csak lehet, és érezd a büszkeséget, hogy te ilyen helyzetbe vagy. Csináld egyszerre többel, mindenféle lehetőség áll előtted ne panaszkodj hanem használd ki a lehetőségeid.
2016. ápr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nalam meg az a baj, hogy hiaba varom, hogy valaki kuzdjon ertem, senki se teszi:) nem kapnak meg konnyen, ezert megunjak a faradozast, tovabballnak, pedig ha meg oltek volna bele egy kis energiat, lehet kialakult volna valami. De igy legalabb kiszurom, hogy kinek kellek igazan. Bar eddig csak 1 baratom volt, de az hal egnek 2 evig. Ennyi:) Orulj neki, hogy kuzdeni akarsz a lanyokert! Szerintem ez egy nagyon jo tulajdonsag.

15/l

2016. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eléggé csodálkozva olvaslak.


A legtöbb fiú akit ismerek, pont arra panaszkodik, hogy nem talál barátnőt, egyedül van, vagy ha nagy nehezen talál, az átveri, ott hagyja, nemhogy nem kelt benne pozitív érzéseket....


Azt vettem inkább észre, hogy nem küzdenek meg a lányokért, ha valaki nem adja magát rögtön, keresnek mást aki viszont igen.


Szerintem az lehet a probléma nálad, túl hamar beléd zúgnak. Szinte semmit nem kell tenned azért, hogy nemcsak a testüket, de a lelküket is megkapd.


A másik gond, mivel a legtöbb fiú nem küzd a lányokért, ezért a lányok is kénytelenek könnyen adni magukat, attól félvén hogy egyedül maradnak, és a kiszemeltjüket lecsapja valaki.


Örülj egyrészt, neked mindig jut barátnő aki szeret (van olyan fiú ismerősöm, már azt mondja nem kell neki már jó nő csak hűséges legyen és szeresse), másrészt, ha ismerkedsz egy lánnyal lehet több időt kéne szánnod az ismerkedésre, közös programokra mielőtt ágyba viszed.


Vagy ha szerencséd van, talán találsz olyan lányt, akinek van elég önbizalma ahhoz, hogy ne adja magát könnyen, és húzza kicsit az agyad a flörttel.


Habár nagyon fiatal vagy még, bőven ráérsz megtalálni a megfelelő lányt.


Nekem is ez a gondom amúgy, én nem akarom könnyen adni magam (és én nem vagyok egy csúnya csaj), én érzem kellemetlenül magam, hogy arra vágyom udvaroljanak, bókoljanak, elvigyenek minimum kávézni vagy teázni, de ezt se akarják megtenni.


Hanem olyanhoz mennek aki rögtön lefekszik velük.


Manapság nagyon ritka hogy egy fiú erőfeszítéseket tesz egy lányért. Azt nézi, hogy néz ki, ha jó nő, megpróbálja lefektetni, ha az nem vevő rá, akkor megy a következő jó nőhöz. (Tisztelet a tényleg nagyon kevés kivételnek).


Az ember lánya egy idő után bele is fárad, elege lesz.

2019. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!