Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetek az osztálytársammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek az osztálytársammal?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, akivel első óta járunk egy osztályba, mindig közömbös volt a kapcsolatunk, viszont nem rég "létrejött" egy kis társaság, amiben mindketten vagyunk, szóval mostmár jobb kapcsolatban vagyunk.. 2 hete ugyanabban a buliba voltunk, ahonnan ő vitt haza, út közbe is jót beszélgettünk.. kb 3 hete szakított a barátjával, és gondoltam megpróbálom, hátha össze tudok jönni vele.. még 1 év van a suliból.. ezt megtehetem, vagy nem célszerű?

2016. jún. 21. 17:41
1 2
 1/16 anonim válasza:
83%
Szerintem megunnátok egymást:)
2016. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért?
2016. jún. 21. 17:47
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem összejöhetsz vele :3
2016. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is:$
2016. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, próbáld meg, de ne túl nyomulósan, hisz nem olyan sok az a 3 hét :/ 1 év van, szóval abszolút nem gáz, én osztályomba az elején csinálták ezt és ballagásig utálták egymást meg fújtak egymásra. kellemetlen lehet az ilyen, de neked már-már nem nagyon van félnivalód.
2016. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 likebike ***** válasza:

Házinyúlra nem lövünk:DDD

Amúgy nyugodtan összejöhetsz vele.De hagyj neki időt,heverje ki az előző barátját,az elején még csak vígasztald,csak azután kezdeményezz többet.Ha ő is akarja persze.3 hét az még elég kevés,szóval csak türelmesen.

2016. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
57%
Ja de iratkozz át másik osztályba félévkor
2016. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6. szerintem már kiheverte, mert ő szakított vele

7. miért iratkoznék? :'D utolsó év jön

2016. jún. 21. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a ballagás előtt egy héttel jöttem össze az osztálytársammal. Három éve vagyunk együtt, és pár hete megkérte a kezem. :D Szóval hajrá, mondjuk esett függő, nekünk összejött, remélem nektek is. Drukkolok.
2016. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2016. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!