Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Összejöhetek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, elsős korunk óta osztálytársak vagyunk.. A kapcsolatunk mindig közömbös volt, viszont idén (11-es korunkban) "létrejött" egy kisebb társaság, amibe mindketten benne vagyunk, és mostanra már elég jóba lettünk.. nem rég szakított a barátjával.. múlt héten voltunk egy kisebb buliba azzal a társasággal, és ő vitt haza engem (neki már jogsija van), út közben is sokat beszélgettünj.. összejöhetek vele ha sikerül, vagy ne is próbálkozzak? tudom hogy van ez a "házinyúlra nem lövünk," mondás, de már csak egy évig járunk egy osztályba.. ezért gondolom, hogy miért ne próbálhatnám meg 17/f

2016. jún. 20. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, de ne fűzz hozzá komoly reményeket.
2016. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a mondás fa*zság fiam! :D Csodálom a türelmed és hogy még nem hajtottál rá :D.. Nah menj és eszelj ki valami tervet a csajra :D
2016. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komoly akadály, hogy jeleket nem látok, hogy mit gondol rólam :/
2016. jún. 20. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
A jelek amúgyse jelentenek semmit. Megkel próbálni picit úgy közeledni felé, jobban fel-fel építeni a kapcsolatot. :)
2016. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezt hogy tudom? akár üzenetben is segíthetsz :)
2016. jún. 20. 06:47
 6/8 A kérdező kommentje:
várok még tapasztalatokat, tanácsokat
2016. jún. 20. 19:42
 7/8 anonim válasza:
Én átérzem a te helyzetedet. nekem is van egy ilyen barátnőm és meg is próbáltam vele. és be is jött (tehát javaslom te is próbáld meg). DE (bár ez csak az én esetem) pár hónap múlva szakítottunk mivel olyan jó barátságra építettük fe ezt a kapcsolatot hogy már ciki volt azt a kapcsolatot színlelni. Szóval ha azt mondja IGEN akkor gratulálok, ha NEM akkor se csüggedj szerintem lehettek még barátok (ha már ennyi éve él).
2016. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem vagyunk olyan nagyon nagy barátok, csak jóban vagyunk
2016. jún. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!