Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti hova mennétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hova mennétek szívesen első randin?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe fülig szerelmes vagyok és szeretném elhívni valahova de ötletem sincs hova.

2016. jún. 25. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
este iszogatni valami csöndesebb helyre 18L
2016. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak a lány tudhatja pontosan,hogy ő hova szeretne menni. Miért nem kérdezed meg hobbijáról ,kedvenc helyiről? Ebből következtethetnél ,hogy hol érezné magát jól.

Nyilván valóan mindenki máshová menne... En az Antares-re. Huhú

2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az iszogatassal vigyazz. Sok lany van,aki kevesbe tapasztalt ilyen teren,nem szokott inni. Kinos lenne,ha az elso randin jonne ra,hogy peldaul azonnal kihanyja a bort. (Hasonloan rosszul birom a piat,maximum egy sort tudok meginni.)

Egyebkent valami olyan hely,ahol jol tudtok beszelgetni. Eletem eddigi legjobb randija egy nagyobb parkban volt,setalgattunk es piknikeztunk. Elsonek nem jo otlet a mozi/szinhaz/koncert,ott nem lehet beszelgetni.

2016. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!