Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok első mikor egy évesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok első mikor egy évesek lesztek a párotokkal minek örülnétek szívesen úgy hogy az életeteket együtt akarjátok leélni? ( (én 17/F) 15/N)

Figyelt kérdés
arra gondoltam keresek valami dobozt vagy ládát és abba belerakok most valamit ami jó emlék mondjuk egy fénykép vagy valami tárgy ami jellegzetes volt ebben az évben és minden évben egészen amíg öregek nem leszünk mindig valami kis emléket bele rakni minden évfordulóban és majd egy jó kis emlék halmaz gyülne össze és persze jó sok virág. többet nem tudok mert nyakláncot már vedtem neki és írtam már verset is nem egyet videó lett már amit készítettem és hangulatos gyertya este is volt már nincsen több ötletem a dobozon és a csokor virágon kívül, mozizni meg nem szeret.
2016. márc. 17. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az alap ötlet. Csak legyen olyan, ami neki is tetszik :)

Sok sikert és sok boldogságot mindkettőtöknek. :)

14/f

2016. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
35%
Nem azért, de nem hinném, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket.:DDDDD de azért hajrá! ;) amúgy jó ötlet, az én ízlésemhez undorítóan nyálas, de ti biztos ilyenek vagytok, az alapján, hogy így előre "terveztek", tehát hajrá!:)
2016. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!