Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan/hova hívjam el randizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan/hova hívjam el randizni a csajt aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki már kb január óta tetszik, de nem nagyon mondtam még meg neki.. Eddig egy pasija volt, kb 3 hétig tartott a kapcsolata de vége is lett mivel volt egy zavaró tényező, na de mind 1.


Én azt gondolom hogy van esélyem nála, szoktam így rácsiszolódni a témára, pl beszélgetek vele sokat, stb..


Tudnátok tanácsot adni hogy hova vigyem el randizni?

Ne írjatok nagy dolgokat, falun élünk, van egy "Büfé" itt a községben arra gondoltam hogy most úgyis meg az EB elhívom meccset nézni, fagyizni. stb..


(TROLLOK OFF)


14/F



2016. jún. 25. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Eljönnél velem egy randira?" Nem értem mi ezen a nehéz...
2016. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tökéletes amit leírtál, elhívod meccset nézni.

Az azért beszédes, hogy nem volt még tartós kapcsolata, szóval ne lepődj meg ha ez sem lesz az.

2016. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Semmi nehéz nincs azon, de HOVA hívjam el?


2. válaszolónak: IMÁDJA a focit, és úgy gondolom hogy ha elhívnám fagyizni, még lehet hogy maradnánk és beszélgetnénk ott a meccs alatt. Múltkor pl. a magyar meccsen is ott volt.. :)


Ötletek még esetleg?

2016. jún. 25. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Meccset nezni hivd el. Gondolom a csaj is 14 eves. A te korodba nem nehez, csak kerdezd meg van-e kedve eljonni.
2016. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne bonyolítsd túl az ötleteléssel, ha elhívtad akkor úgyis adja magát a helyzet. Légy spontán, érezd jól magad, ne görcsölj rá a témára.
2016. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy kis gond akadt... van egy gyerek, 22 éves és a lány vele barátkozik... Rohadtul irritál engem a kölyök, kb 40 km-re lakik a falutól ahol Én és a lány lakom és még átakart a kis csicskához menni..


Szerintetek mit tegyek hogy ne legyen kettőnk között Ő zavaró tényező?

2016. jún. 26. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb 300 méter és egy SVD és probléma negoldva viccet félretéve beszélgess a lánnyal hívd meccset nézni ma lesz ugyis a magyar-belga meccs közben meghívhatod valamire aztán hívd el máskor is sétálni vagy ilyesmi.:) Remélem tudtam legalább egy kicsit is segíteni ha bármi van írj üzenetet!
2016. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!