Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi szándéka volt ezzel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szándéka volt ezzel?

Figyelt kérdés
Ma tesómmal elugrottunk egy bevásárlóközpontba pár cuccért.De előtte szülinapi partin voltunk,szóval elég csinos kis ruci volt rajtam. A másik sávon jött velem szembe egy nagyon helyes srác napszemüvegben,egymásra néztünk,és ő mosolygott,egyszer csak rám kacsintott majd lekanyarodott az egyik kajás sorba. Szerintetek ez mi volt a részéről? Tetszhettem neki?:)
2016. jún. 25. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csinálok néha ilyet, igazából csak a reakciójukat várom. Visszajeleztél neki valahogy?
2016. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha napszemüveg volt rajta, honnan láttad, hogy kacsintott?
2016. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fel volt tolva :D
2016. jún. 25. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!