Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálta ezt? Mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Miért csinálta ezt? Mi volt ezzel a szándéka?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, naponta szoktam látni 1-2x ahogy éppen összefutunk a folyosón, akkor általában egymásra nézünk, még nem tudtam leszólítani, mert sosem volt olyan alkalom. Pár hónapja bejelöltem Facebookon, néhány képét belájkoltam, azután az egyik nap ugy mentem be reggel, hogy találkozatm vele a kapuban, egymásra néztünk én továbbmentem mert késésben voltam(plusz lihegtem mert szinte végigfutottam a suliig vezető távot). Majd az osztálytársam aki jó lány barátom, mondta hogy mesélte neki az a lány hogy bejelöltem őt és lájkolgatom. Pedig nem sok képről volt szó. Erre 2 héttel kb. én meg ráirtam mostmár nem tudtam várni. Normálisan irtam rá, hogy : Szia. Hogy vagy, milyen volt a mai napod ilyesmik, szépen válaszolt, visszakérdezett. nem bőbeszédű facebookon de amit írok válaszol rá, nem kérdezte hogy ismerjük-e egymást pedig még az életbe nem beszéltem vele személyesen... (eddig bemásoltam egy régebbi kérdésem tartalmát, nem akartam újrairni most ami a héten történt...)

Hétfőn suliba volt hogy egymás melletti terembe volt óránk, szünetbe voltunk kicsit paráztam bevallom és nem mertem odamenni hozzá, közbe tanultam is dolgozatra az előtti órán írtunk. Közben osztálytársam szolt hogy néz, miután odanéztem pont csinált valamit. Köszönni se tudtam neki, nem volt olyan hogy egymás mellett mentünk volna el, közbe osztálytársam tudja hogy tetszik és elég feltűnöen mutatta hogy ottvan csináljak valamit.. hibáztam tudom. Azután ráirtam este miujság hogyvan csak annyit irt hogy jol. Másnap nem találkoztam vele egyáltalán nem láttam suliban este beszélgettem vele mondtam neki hogy kerestem ma de nem találtam kérdeztem hány órája volt kérdezi miért, mondtam hogy szerettem volna ebszélgetni vele, kérdezte mit, én pedig mondtam nem facebookon szeretném megbeszélni vele. kérdezem tudnánk beszélni másnap, vagy szeretne, ő azt mondta hogy nem szeretnék veled beszélgetni.. elköszöntünk és csak annyit irt hogy bocs. megbántam az egészet, szerintetek mit lehet még egyáltalán kihozni ebből valamit?


2015. ápr. 29. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem főzz paprikáskrumplit, kolbásszal és szalonnával. Attól jobb lesz.
2015. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális hozzászólást kértem...
2015. ápr. 29. 19:41
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit megijedt a csaj(nem tőled, a szituációtól) és úgy gondolta, az lesz a legjobb, ha inkább mellékvágányra teszi.. Nem rontottál el semmit, viszont szerintem ne foglalkozz vele tovább, mert zaklatásnak veheti..
2015. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!