Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A fiúk miért nem hívják már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem hívják már randira a lányokat?

Figyelt kérdés
Sok olyan esetet ismerek és hallottam ahol a fiúnak nagyon tetszett a lány, de mégsem hívta randira. Miért nem? Ennyire félnek a visszautasítástól vagy mi?

2016. jún. 27. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2016. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ZZotyaa ***** válasza:
Itt nem azzal van a baj, hogy félnek a vissza utasítástól, de mikor a el is hívja de a lány annyit nem mond hogy keres valaki mást akkor az nagyon jól tud esni ... Persze biztos vannak akik félnek, sőt biztos vannak. Az is lehet hogy még nem gyűjtöttek elég erőt magukba hogy elhívják?
2016. jún. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem szoktam szarozni, jobb a határozottság, de csomószor volt olyan megkérdeztem udvariasan randizunk-e aztán beijedtek...ilyenkor kérdezem hol vagytok ti lányok, akik meg erre vágynak?! :D
2016. jún. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai tizenévesek társadalmában ez tényleg ritka. Ritka az olyan srác, aki nem buliban/fesztiválon akar felszedni lányokat, hanem randizni hív valakit - viszont ritka az olyan lány is, aki ezt megbecsülné! Én szeretek bulizni, fesztiválokra is járok, de ha tetszik egy lány, inkább randira hívom, valami romantikus helyre. Azt tapasztaltam, hogy sok lány egyszerűen nem is számít erre, és megijed, de sokan nem is értékelik eléggé a dolgot. Ennek ellenére egy jól sikerült randi szerintem sokkal nagyobb sikerélmény, és sokkal szebb dolog, mint lekapni pár csajt egy buliban szarrészegen. :) 19/F
2016. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig az a válasz, hogy majd meglátjuk és aztán: Bocsi nem jó, a Keresztnek névnapja van, a barátnőm szarul van, fial a kutya stb. :)
2016. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Buliba egyszerűbb smárolni meg dugni is és nincs szakítás sem
2016. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!