Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nehéz rávenni a...

Miért olyan nehéz rávenni a mai 20 onéves lányokat egy randira?

Figyelt kérdés
Nem jönnek el, pedig semmit sem veszítenének azzal az egy órával. Ha nem kellek, akkor a végén megmondják és nincs folytatása a dolognak. De ha el sem jönnek, akkor lehet, hogy sokat veszítenek és nem fognak megismerni egy értékes (lehet) embert.
2014. máj. 24. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam ezért szokott ez történni: az sose 1 óra, na meg egy óra alatt nem lehet megismerni senkit. Ha nem szimpatikus, hiába mondom, hogy nem szeretnék több randit, akaszkodnak, erőszakoskodnak, hívogatnak.

De! A legfőbb oka, hogy nem akarok partnert, most nem fér bele az életembe.

2014. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1: Azért kíváncsi lennék, mivel foglalkozol, hogy "nem fér bele az életedbe" egy kapcsolat...
2014. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 órázok egy boltban heti 6 nap+sportolok... meg néha alszom is... szabadidőm az kb. napi fél óra.
2014. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem nehéz. Csak te vagy a balfsz! Marha értékes lehetsz, ha le se szar senki sem.....
2014. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nehéz elhívni mert egy átlagos 20 éves csajt manapság kb. napi szinten hívja valaki randira. Egy ocsmányt is. Facebook-on minden nap kap nyalizó üzeneteket full ismeretlenektől is. Tehát túl nagy a választék, és statisztikailag kevés az esélye hogy te fogsz nekik tetszene, mert valószínűleg te sem lehetsz egy Brad Pitt. De próbálkozz tovább, a nagy számok törvénye alapján sikerülni fog. Nekem is bejött sok-sok visszautasítás után.
2014. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Komolyan napi szinten hívják a többi lányt randizni? Nem hiszek neked.
2014. jún. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért lenne engem rávenni, mert nem hiszem el, hogy bárkit is érdekelnék. Azt hinném, hogy kamu. Pl fogadtál valakivel, vagy mit tudom én.
2014. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!