Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogyan szerettek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan szerettek egy fiúval flörtölni?

Figyelt kérdés
Pl miről, hogyan, mennyire szeretitek ha rámenős a fiú ilyenekre gondolok
2016. jún. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Senki sem szereti, ha valaki túl rámenős. Közeledni lehet, de ha nyomulsz, vagy ennek a jeleit mutatod, kínossá válhat a szituáció, és elüldözheted a kiszemelted. Csak közel kell kerülni és nyíltan viselkedni a lánnyal/fiúval, küldeni a jeleket, rátelepedés nélkül.
2016. jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én előbb próbálom kiismerni őket, hogy aztán a saját szavaikat használva válaszoljak (ironikusan és kicsit gunyorosan, de szerethetően, cukin és szexin :)
2016. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 October15 ***** válasza:

2.: Magyarán azt mondod amit hallani akarnak. Usefull taktika, szemét de usefull. :D Éljen a hatékonyság.


1.: Tehát csináljon is valamit de mégse de mégis.. szóval viselkedjen úgy mint egy tinilány. :D Nem lehet, hogy neked a csajok jönnek be?:)

2016. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, biztos vagyok benne, hogy heteroszexuális vagyok :D A nyomulást megutáltam, amikor egy bárban úgy kellet mindenkiről levakarni a már-már ittas idiótákat, mert olyanok voltak, mint akiket oda Technokoloztak. Azért egy fiú/férfi se viselkedjen tinilányosan, de biztos lehetsz benne, hogy ha rátapadsz egy lányra, vagy fiúra, és piócáskodni kezdesz, nem fogja az a személy kívánni a társaságod.
2016. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!