Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kiküszöbölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiküszöbölni ezt a problémát? Mit tegyek, ha nem tudok flörtölni azzal a fiúval, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Nincs még túl sok tapasztalatom e téren, ez igaz, de az első fiúnál, akivel komolyabbra fordulhatott a dolog tényleg nem tudtam még jól flörtölni. Aztán nyáron elég sokat flörtölgettem srácokkal, de nem történt senkivel semmi komoly. Arra viszont jó volt, hogy kicsit gyakoroljak. A végére egész jól ment is a dolog és még egy olyan pasit is sikerült az ujjam köré csavarni, akit nem is akartam - egyszerűen csak kedves voltam vele, mert régóta ismerem és mindig nagyon rendes volt velem.


Most nagyon megtetszett egy srác, szinte minden nap találkozunk, jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni, viccelődni, de nem tudok vele flörtölni. Egyszerűen leblokkolok és teljes a képszakadás. Csak nevetek össze-vissza, néha még a nyelvem is összeakad és nem tudok helyesen beszélni, erre még zavarba is jövök. Na akkor már teljes a káosz.


Mit tegyek ez ellen? Hogy tudnék flörtölni azzal is, aki tényleg nagyon tetszik? :)


2013. szept. 20. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugalom, és vedd úgy hogy csak egy baráttal beszélgetsz.
2013. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valóban az lehet a baj, hogy nem vagyok elég nyugodt és laza. Amikor nem volt tétje a dolognak, mert nem vonzott igazán a fiú, akkor simán ment a dolog, de most, hogy nagyon tetszik ez a srác, egyszerűen nem megy. Amikor csak úgy "gyakorlásból" flörtöltem, akkor spontán történt minden, nem agyaltam azon, hogy vajon ez most csábító-e, vagy inkább taszító stb. Most meg azon kapom magam, hogy egyre többször aggódom azon, hogy én nem is tudok csábosan nézni, és mit sem ér az, ha belenézek a fiú szemébe és mosolygok közben.. :S

2013. szept. 20. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!