Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Randitémának tőzsde, politika?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randitémának tőzsde, politika?

Figyelt kérdés
Minden tekintetben első randevújára készülő 16 éves fiatalember vagyok, a fent említett két téma pedig kb a mindenem. Ha esetleg vége így a puhatolózásnak, mennyire hülye ötlet ezt a két témát felhozni?
2016. jún. 30. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos,kezdetben csak tégy egy utalást a politikára ,ne add meg rögtön ,mint tárgykört...Izé..Én nem tudok olyan formalitással írni,mint te ._. :O

Szóval amennyiben a lány hajlik a témára ,belemélyülhetsz tudományodba :D . Szerintem nem rossz,bár engem elzavarnak ,ha ilyenekkel hozakodok elő xDD

2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem>.<
2016. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ért hozzá, legalább a saját oldaladra tudod állítani, legalább is politikában mindenképp :D
2016. jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Penz, vallas, politika elso randin veletlen se keruljon szoba :D ha rakerdez, hogy mi erdekel, persze mondd, hogy a tozsde, de ne ez legyen a tema
2016. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

az a baj,hogy egy átlag 16 éves lányt ezzel untatni fogsz. nem baj,hogy téged ez érdekel,de el kell fogadnod,hogy a korosztályod nagy részét,de még sok felnőttet sem érdekel egyik téma sem. úgyhogy vagy olyan barátnőt keresel akit érdekel ez a dolog,vagy elfogadod és nem erről beszélsz nonstop.szóval nincs vele baj,csak ne erről beszélj végéig.

ha kérdez a hobbijaidról akkor elmondhatod. de ha látod,hogy nem érdekli akkor ne erőltesd. + elég ciki lenne neki is,hogyha annyit se tudna a politikáról,hogy ki van most hatalmon, te meg faggatnád. úgyhogy ne.

később ha már kapcsolatban vagytok akkor jobban mutogathatsz neki tőzsdés dolgokat,lehet fogékony rá és érdeklődő. de ne ezzel nyiss:D

2016. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem megnyernél vele, a tőzsdéhez nem értek viszont érdekel, politikában meg az átlagnál jóval tájékozottabbnak tartom magam és szívesen beszélgetek is róla. Viszont első randin óvatosan, ha a hölgy nem ért hozzá vagy nem érdekli kölcsönösen kínos szituációba kerülhettek. Először dobd fel óvatosan valami laza témával, ha belemegy nyert ügyed van, ha vonakodik vagy radikálisan más nézőponton van mint te inkább keress más témát.
2016. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon cuki baratom,aki imadja a politikat. Altala kepben vagyok,de az elso randin nem errol beszelgetnek legszivesebben. Illetve hatalmas vitakat szulhet a dolog,peldaul en is gyulolok es megvetek egy bizonyos partot. Tuti otthagynam azt a pasit,aki az elso randin elkezd odakat zengeni roluk...

Inkabb keress valami altalanosabb temat. Eletem eddigi egyetlen elso randijanak az lett a vege amugy,hogy a kinos sztorijainkat meseltuk el egymasnak,ugyhogy nem tudok formalis temaotletekkel szolgalni.

2016. jún. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele mint a kérdező xD. Leginkább a tőzsdével, a politikát már letojom. Egy titkot elárulok: ha sokat nyersz a tőzsdén és segítesz akkor tuti nyerő téma, ha nem akkor... hát.. hm.. inkább viccesen hatna :D


Olyan csajt még nem láttam, aki erre bukik. De szerintem jobb is. :D Lehet ezért nem volt még barátnőm?


Mondjuk az sem mindegy hogy mennyire vagy otthon a tőzsdében így 16 évesen, remélem nem vagy akkora tőzsde őrült mint én, immár tizen valahány éve. Még kimondani is szörnyű :D

18F

2016. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!