Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A politika és a komoly zene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A politika és a komoly zene ennyire taszitja a mai fiatal lányokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15f vagyok. Politka igen meghatározó életemben szeretek ezzel a témával fogüalkozni viszont a lány ismeröseimet untatja ha erröl beszélek. Fiú ismeröseimet is szintén de velük ugy ahogy el lehet beszélgetni (ők legalább tudják ki a miniszter elnök és a köztársasági de a két kormány pártot már ők sem)


Komoly zene pedig engem nagyon meghat és szeretem viszont erre azt mondják unalmas lassz rossz stílus stb. Ja és cimbalmozok (és nem nem vagyok roma mielött valaki ezzel viccelödne)



2015. máj. 30. 18:58
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem csak a fiatal lányokat.Egyébként a komolyzenét manapság már csak kevesen szeretik mindkét nemben.
2015. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
38%

Sajnos igen, a korosztályod butul. Agymosó oktatásnak vannak alávetve, a kreativitás és a problémamegoldó képesség egyre inkább veszni látszik, és ez hatalmas baj.

És sajnos, amit az utcán látok a korosztályod lányaiból... hát a legkisebb baj velük az, hogy nem érdekli őket a politika.

A zene más lapra tartozik. Mindenkinek megvan az egyéni stílusa, huszonéves korban ez általában kitágul. 14-15 évesen nem bírtam a komolyzenét, metálos voltam, most viszont oda vagyok a orosz zeneszerzők munkáiért. ÉS a heavy metalért ;) (Ha nyitnál az újabbak felé: Hallgass Karl Jenkinst! Progresszív, klasszikus elemeket is bőven használ, lelkesítő és/vagy nyugtató multifunkciós szupertalálmány a csóka).

2015. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

15 evesen igazabol az lenne a fura, ha nem untatna oket a politika. Az lehet a problema, hogy nem veszed eszre magadat, es akkor is csak errol tudsz beszelni, amikor a partnered mar a hatodik asitason van tul unalmaban.


A komolyzene szinten retegmufaj - ne vard el egy atlagos 15 eves lanytol, hogy a konnyedebb mufajok helyett Bach-ot hallgasson naphosszat.


Nyighatsz, hogy teged senki se ert meg, de igazsag szerint te vagy az, aki senkivel nem is akar masrol beszelni, mint a politikarol vagy epp a komolyzenerol.

2015. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

A komoly zene, a komoly téma mindenkit taszít, aki nem elég érett ahhoz, hogy normálisan hozzá tudjon szólni.


Nekem az a tapasztalatom, hogy akik mély tartalommal rendelkező zenét hallgatnak, foglalkoznak a közügyekkel, a politikával, azok sokkal értelmesebb emberek, mint akik mosógépzenére verik magukat valami suttyó diszkóban.


Jó, igen, rengeteg zenei ízlés van jelen, meg nem szerethet mindenki ugyanolyat, de azért mégis megvannak az értelmi szintkülönbségek, vitathatatlan.

Nemrég volt egy cikk a legnézettebb magyar előadókról youtube-n, majka, jolly, grofó, gumimaci...vazze..erre a kultúrára van igényük.


A politikát pedig le lehet nézni, mert hitvány dolog, de viszont aki foglalkozik vele, az legalább kíváncsi, hogy mit csinálnak az országgal.

2015. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
engem a politika nem érdekel! a komoly zene az már jobban de én mindent meghallgatok ami tetszik
2015. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az komponista nevét (személy szerint Csajkovszkij is a kedvencem mint orosz) és igen én nem csak s politikáról beszélek de azért fontosnak tartom


Igen látszik a kultur szint közöti különbség én és a barátaim között de csak ök vannak

2015. máj. 30. 23:07
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Az aktuális politikáról sokat nem tudok, mivel nincs is senki a közelemben, aki miatt érdemes lenne ismerni. Viszont a régebbi ügyeken gyakran jól el tudtam morfondírozni, úgyhogy a jelenlegi is érdekes lehet.

Emellett szeretem komolyzenét, rendkívül jól esik hallgatni.

S az előttem szólóknak igazuk van a jelenlegi intelligenciaszinttel kapcsolatban. Elkeserítő.

14L

2015. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ami ma aktuálpolitika az holnap már történelem.

Ami ma történelem az a tegnap aktuálpolitikája.


Kedves kérdező: dicséretes, hogy figyelsz a közéletre.


De ne feledj el néha olvasni és jó idézeteket fejben tartani.


Pl ilyeneket:


[link]


Ha kell még hasonló, szívesen küldök.

Ha érdekelnek olyan művek is, amik egykor tiltottak voltak, azokat érdemes elolvasni.

De előbb a kötelezőket!

2015. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kszönöm q könyv aajánlatot.


Kissé megnyugtatot hogy nem vagyok egyedül. (7#)


Köszönöm a könyv ajánlatot Karl Marx Töke a polizikai gazdaságtan birálatát már olvastam minden esetre érdekes volt.

2015. máj. 31. 20:33
 10/14 anonim válasza:

Szia! Igen, én is sajnálattal látom, hogy a korosztályunk tele van felszínes idióta plázap.. csákkal és páwákkal, meg egyéb undormányokkal.

Engem nagyon érdekel a politika, sokat foglalkozom vele, és a komolyzene pedig nyugtatja a lelkem, az igazán jó.

Örülök, hogy fiú létedre nem butultál el, és ilyesfajta témák iránt érdeklődsz :) Bár, meg kell jegyeznem, a helyesírást kicsit gyakorolhatnád.

14/L

2015. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!