Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira illik valamit vinni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira illik valamit vinni?

Figyelt kérdés
Holnap délután lesz az első randink, vinnem kellene neki valamit? Csoki, rózsa, valami?

2016. júl. 3. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát fontos h magadat elvidd más nem

Igazán kell.

2016. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
70%
Megharagudni nem fog érte, bár a rózsa azért bőven az overkill kategória. :D
2016. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zóna_pocok ***** válasza:
100%

Ha regebbrol ismeritek egymast akkor vehetsz viragot is, legjobb ha a kedvencet, vagy pl feher rozsat (ugyanazt jelenti majdnem mint a voros, csak nem sablonos es nem is annyira "nyomulos", szerelmes virag).

Ha most talalkoztok rendesen eloszor, akkor most meg semmit. Viszed magadat, egy kis humort meg oszinteseget :D Aztan a masodik randira mehet a virag is, csoki is. Legalabbis en igy csinalnam.

2016. júl. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csak 2.-3. randira. A rózsa szerintem még várhat, eléggé zavarba ejtő ha a lány (még) nem szerelmes beléd.
2016. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :)
2016. júl. 3. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Magad
2016. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell semmi. En kinosan ereznem magam,mert viragot eddig meg csak olyantol kaptam,akivel egyutt voltam. Plane a rozsa,szamomra az annyira "szerelmes",vagy nem is tudom.
2016. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!