Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem a lánynál? Eljivta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem a lánynál? Eljivtam randira de van barátja és nemtudom hogy most bír engem vagy mi?

Figyelt kérdés
Csak azt nem értem mert nekem aztmondták hogy ha a lány eljön ilyen "randira" akkor engem jobban bír mint a barátját ez igaz? vajon lenne esélyem nála? vagy csak eljön így hogy megismerjen?
2016. júl. 4. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van barátja akkor hagyd békén.
2016. júl. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet esélyed.
2016. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"randi"? Most akkor ez egy normális randi vagy csak találkoztok? Mert ez nem mindegy.

Ha úgy beszéltétek meg, hogy jó lenne talizni, akkor az csak egy sima találkozás semmi több.

De ha úgy mondtad, hogy 'lenne e kedved randira menni?', akkor az.

Ha meg randi, akkor valószínűleg van valami baj a kapcsolatában, ha már kifelé kacsingat.

De beszéld meg vele, hogy ez akkor most minek számít. ;)

2016. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátja mellett elmegy valakivel randizni, akkor keress mást. Ha a mostani fiújával nem tisztességes, veled sem lesz az ;D

18l

2016. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég sok közös van bennünk de amugy csak sima mozizás volt
2016. júl. 4. 22:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Van barátja=TABU.
2016. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!