Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy nálam 1 évvel idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maffia205 kérdése:

Van egy nálam 1 évvel idősebb lány a baráti társaságunkban akibe beleszerettem. Nemtudom, mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
Ezt ő is tudja. Azt mondta, hogy eleinte én is tetszettem neki csak nem merte megmondani. Most viszont ugy viszonyul hozzám mint egy idegenhez. Próbáltam már mindent. De nem közeledik hozzám már érzelmileg. Csókok voltak de olyan mintha meg se történtek volna. Mit kellene tennem?
2016. jún. 6. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mitől változott meg így? Azt nem mondta el?

Fura, hogy tetszettél neki, most meg idegenként kezel.

Valamit csak történt, amitől megváltozott.

2016. jún. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon hatásos trükk, amit csak kevesen ismernek ebben a világban, mert senki sem olyan bátor, hogy használja, pedig ott van mindenkiben, mélyen elrejtve.

Úgy hívják: Verbális Kommunikáció


:O :O :O


Ha így sem érthető: Kérdezd meg!

2016. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!