Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem merek találkozni vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már többször is mondta hogy találkozzunk CSAK ketten.(eddig mindig volt rajtunk kívül legalább egy személy) A helyzet az hogy én félek vele találkozni X.X peddig nagyon kedvelem (sőt) és ő is engem mert mondta egyszer... De ha a közelemben van nagyon zavarba jövök és össze vissza beszélek:( Félek hogyha találkoznánk nem lenne téma vagy esetleg hülyeségeket beszélnék... Hogy tudnám "legyőzni" ezt a félelmemet?? 14/L
2016. júl. 4. 19:59
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez normális dolog, hogy zavarban vagy :) ő is ugyanannyira lesz majd zavarban mint te hidd el :) szerintem nyugodtan menj el vele. Ja és aki folyton veled van annak mond hogy most egyedül akarsz menni :D
2016. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális,hogy zavarban vagy,ha tetszik neked.Amúgy meg menj el nyugodtan,nem lesz gond.És ha nincs téma,beszélgessetek az időjárásról.
2016. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz téma, max hazamész :D Mindenképp menj el szerintem! Én is mindig zavarban vagyok, de megéri :)
2016. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

#2 az időjárás igazán jó ötlet;) :'D

2016. júl. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!