Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel messengere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel messengeren beszelek. Mar volt olyan hogy talalkozni akartunk de én nem merek. ?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak? Félős tipus vagyok.

2016. máj. 29. 18:17
 1/6 anonim válasza:
Figyelj, gondolj bele: mitől félhetné :) Gondolj arra, hogy nem véletlen akar veled találkozni. Ne szalaszd el!!
2016. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jóban lesztek és sokáig írtok előbb utóbb találkoztok úgyis. :) Én most készülök majd találkozni haverommal, akivel 13 hónapja írok fbn. Nyugi, eddig én sem akartam talizni, atérzem a helyzeted. :D
2016. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ötletgazda90 válasza:
Találkozzatok olyan helyen, ahol jól érzed magad, ahova sokat jársz. Ha van valamilyen hobbid (főleg szabadtéri az ideális), akkor megmutathatod neki, elviheted őt is, és mivel elemedben fogod érezni magad, nem leszel annyira ideges. Mennyi idősek vagytok, ha megkérdezhetem? Van valami ötleted a találkára, vagy csak "összefutnátok"?
2016. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16/F de még nem tudjuk hol.

És köszönöm a normalis valaszokat. :)

2016. máj. 30. 00:23
 5/6 Ötletgazda90 válasza:
Vidd el valami különleges randira, mondjuk fénygraffitizni. Klassz közös program, és megmutathatod, mennyire kreatív vagy.
2016. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AnDrÁs_HuN válasza:
szerintem menjetek el jégkorizni,,ott cask hülyülni lehet,összemelegedésre tökéletes :P
2016. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!