Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mozi randinak? Többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mozi randinak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval, el szeretném hívni a lányt moziba és film után elmondanám neki, h szeretem stb. Az lenne a kérdésem, h kifizessem-e a jegyét, vagy sem, valamint, hogy mikor lenne a legjobb bevallani neki az érzéseimet.

2016. júl. 8. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha te hivod és első randi, akkor elvileg illik neked fizetni a jegyet. Szerintem a film után egy séta közben simán elmondhatod neki mit gondolsz. Hajrá!
2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
96%-os WTF HOGY CSINÁLOD Taníts mester!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fizesd ki, úgy illik.
2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

#2

Nyomjad a piros kezet rá!44!

2016. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
#4 BIztoS NEM!!:DDDD
2016. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. júl. 8. 21:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mint rangidős :D azt mondom hogy igen,hívd meg a moziba,vegyél neki popcorn-t DE! és ezt kihangsúlyozom,NE mondd azt neki hogy szereted! Attól elbízná magát és elbuktad. Sétáljatok egyet,esetleg kísérd haza,és közben csak annyit mondj hogy kedveled és/vagy hogy jól érezted magad esetleg puszi,kézfogás vagy valami mozi alatt ha van érintés akkor azt próbáld tovább vinni. :) De ha nemet mond, akkor se zuhanj magadba :P
2016. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A mozi az egyik legrosszabb randihely..
2016. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elso randira nem javasolom a mozit, az inkabb sokadik randira jo. Az elso randinak a celja, hogy tudjatok beszelgetni, es kicsit jobban megismerjetek egymast, amit a moziban nem nagyon lehet.
2016. júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első randinak nem ajánlanám a mozit. Nem lehet közben beszélgetni (jó legalábbis biztos nem :D ) és nem is ismered meg.

Inkább menjetek sétálni, fagyizni, strandra vagy bármi.

De ha már sokadik randi, meghívhatod. Bár én sosem várom el hogy meghívjanak (sőt az elején nem is engedem, ha nem is ismer milyen alapon kell meghívnia?).

2016. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!