Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak jó a mozi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak jó a mozi?

Figyelt kérdés

15/F vagyok.


Néhány napja (5) megismertem egy lányt (14 éves) facebookon, tetszik nekem és valószínűleg én is neki.

Elszeretném már hívni, mert félek késő lesz.


Van a közelben egy mozi.

Mivel nappal szinte csak a Madagaszkár pingvinjei-t adják, ezért gondolom azt néznénk meg, bár nem tudom jó ötlet-e?


Tudom, hogy a mozi nem a legjobb, mert nem tudunk közben beszélgetni, de előtte/utána tudunk, és én amúgy sem vagyok az a rettenetesen sokat beszélő ember, tehát így legalább lesz egy biztos téma.



2014. nov. 26. 20:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

első randinak séta a városban

második lehet mozi

2014. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1


but why?

2014. nov. 26. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis cukrászdát és sétát preferálok elsőrandiként :DD de mindenki azt csinál, amit akar :DD

l/17

2014. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
elsőnek nem jó a mozi, besélzgetni kell
2014. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
cukrászdát nem szeretnék, mert valószínűleg annyira fogok izgulni, hogy képtelen lennék kulturáltan táplálkozni
2014. nov. 26. 20:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó a mozi, főleg akkor nem ha facebookon kersztül ismerted meg. Illetve nem tudhatod, hogy tetszene neki a film/meg akarja-e nézni..
2014. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Azért nem jó a mozi, mert nem tudtok beszélgetni, pedig az első randinak pont az a lényege hogy jobban megismerjétek egymást. Első randinak menjetek el pl. parkba. :)
2014. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elsőre nem jó a mozi semmiképp. Nem tudsz kommunikálni vele, ha mégis, akkor a filmet nem tudjátok élvezni. Inkább egy séta a parkban, vagy üljetek be egy sütire valahova, vagy egy pizzára. Most indul az adventi vásár szezon is, kirakodások, én ott is szeretek mászkálni, nézelődni, kürtős kalácsot enni közben stb.
2014. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Borosta2 ***** válasza:
Sztriptíz bár ha azt is bevállalja érted akkor tényleg szeretne megismerni.utána jöhet a mozi.
2014. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Simán lehet, ha neten eléggé megismertétek egymást. Előtte/utána is lehet beszélgetni...
2014. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!