Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne tűnjön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne tűnjön randinak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel már tobb mint egy eve nagyon joban vagyok es bejon nekem. Altalaban nagyobb tarsasagokban vagyunk egyutt es ott flortolgetunk, de ez nem az igazi, mert ritkan tudunk kettesben lenni. Elhivni valahova meg nem nagyon merem, mert kockaztatnam a baratsagunkat es magam sem tudom pontosan mit akarok. Hogy tudnam megis elhivni ugy talalkozni h ne tunjon randinak megis 2en legyunk?

2016. júl. 12. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy éve nincs senkije?
2016. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hívd el haveri alapon
2016. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondogasd neki végig, hogy figyelj ez amúgy nem randi!!!
2016. júl. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt 2 pasija is. De kozben allandoan ugy viselkedik, mint aki teljesen belem van esve. Egyszer be is vallotta h bejovok neki, csak akkor pont elutaztam hosszu idore. Nem tudom milyen program lenne olyan, ami megfelelo lehet.
2016. júl. 12. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is barátok maradtok, ha elutsaít. Tapasztalat!

Elhívod pizzázni, hamburgerezni, esetleg moziba. Ezek szerintem nem csak randi helyek, mégis kettesben lehettek.

Ezzel nem tudsz mit veszteni igazából..

18/F

2016. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is bevalhat,ha azt mondod,harman mentek el egy kis csapattal mondjuk kavezni,de a harmadik szemely "egeszen veletlenul" aznap lemondja a dolgot. Nekem volt egy ilyen elso randim,es jol sult el.
2016. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!