Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba (lány). Sokszor megyünk el moziba meg mindenhova mint barátok. Hogy hívhatom el úgy valahova, hogy randinak tűnjön az egész és nem csak egy sima találkozásnak?

Figyelt kérdés

2013. jún. 28. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elhivod randizni és nem találkozni... :)
2013. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
"Szia, van kedved egyik este pizzázni velem? Amolyan randiféle lenne, benne vagy?" :DD Ennyi az egész :) Tuti örülni fog neki :)
2013. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha közbe megcsókolod akkor nem fog sima találkozásnak tűnni.
2013. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha őszintén elmondod neki és úgy mentek el. De ha szervezel valami kis extrát és közben mondod el, úgy is jó.
2013. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Ugye tudod, hogy általában az ilyen barátságból szerelem nem szokott jól elsülni? Persze, ha te már belezúgtál, akkor egy próbát megér, csak mondtam. :/
2013. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...

az utolsónak meg: tudom, van ez a sok-sok nyálas szotry aminek a vége az, hogy mindenki rosszul jár stb. stb. és lehet, hogy ezekenek egy része igaz, meg látom, hogy itt is sokakank nemjött be ez a barátságból-szerelem dolog, de szerintem az úgy rosszabb, ha én mindig szenvedő alanya vagyok ennek az egész barátságnak, mert tudom, hogy nem lehet több barátságnál... inkább megpróbálom egyszer... :)

2013. jún. 30. 21:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezért írtam, hogy ha te már teljesen beleszerettél, akkor végül is nem biztos, hogy így jobb, hogy szenvedsz. Szóval hajrá, azért drukkolok. :)
2013. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
énis azt mondom hajrá,ugyanez volt vlem és a csaj egy hete összejött vkivel , most mégjobban szenvedek h nemléptem amíg lehetett volna
2013. júl. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszíntén hogy beleszerettél,nem veszíthetsz sokat,mert az is nagyon fájna neked ha csak barátok vagytok és az is ha többé nem beszéltek :SS. szóval nyugodtan mond el neki. sok sikert :)szorítok
2013. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
52%
ha nem adott neked jeleket, hogy bejössz neki akkor SEMMIKÉPP NE mondd el! az én legjobb barátom se tetszik, belém van esve, azóta másképp nézek rá(nem szeretnék) és tönkreb*szta a barátságunkat..
2013. júl. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!