Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék találkozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kleeopátra kérdése:

Hogy tudnék találkozni a barátommal?

Figyelt kérdés

Anyám nem nagyon engedi hogy találkozzak valakivel...eddig ha találkoztam valakivel mindig azzal mentem el akit mondtam neki és mindig időben értem haza de még akkor is volt hogy ellenőrizgetett hogy tényleg ott vagyok, hivogatott töbször volt hogy utánam jott mikor mondtam hogy hova megyek..hmm -.- és sose talált hibát..

Most meg lenne egy fiú akivel együtt jártam suliba, és már akkor nagyon szerelmes voltam..most meg egy év után rám írt hogy akar tőlem valamit..beszélgetünk fészen..ugye mivel egy faluban lakunk többször is találkoztunk utcán 1 2 szer beszéltünk de semmi nem volt és persze rövid ideig voltunk nehogy meglássanak... és én találkozni szeretnék már vele de ha el mondanám anyámnak hogy kicsoda nem engedné az tuti mert drgozik néha buliban stb de nagyon kedves meg minden barátnőét iszonyatosan szerette szoval meg csak probléma se lenne vele de a másik az hogy nem egy fajba tartozunk..ha értitek.. és nem tudom hogyan tudnék találkozni nem érdekel ki mit mond én vele akarok lenni első szerelmem minden és mikor szakitott egyszer ..szó szerint haldokoltam szóval azt se birnám el nagyon kérem valaki segítsen és vissza utasító válasszal kerüljetek, mert azt meg se fogadom :DD :s


2016. júl. 12. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Pedig jobb lenne,ha hagynad a francba. Egy drogos c.igany nem lesz rad jo hatassal,remelem is,hogy anyud eltilt tole. Majd kesobb rajossz,hogy miert tette.

Varom a lepontozast.

2016. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!