Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor meghalok, és ha a...

Amikor meghalok, és ha a menybe kerülök. Fogok találkozni vele? A halott barátommal?

Figyelt kérdés
Felfogom ismerni?

2016. márc. 11. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem, fogsz a mennybe kerülni hanem reinkarnálódsz. A barátod is reinkarnálódik.
2016. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 gnoomage ***** válasza:

És honnan tudod hogy reinkarnálódsz? Bármi bizonyíték vagy valami kézzel fogható?


Ha megnyugtat a gondolat akkor igen, de hidd el, ha elér a vég ez fog a legkevésbé érdekellni, ő már jobb helyen van ha úgy akarod hinni.

2016. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mi lesz majd. De én is szeretnék újra találkozni jópár emberrel. Szóval...reméljük?
2016. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a Mennybe kerülsz?
2016. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te úgy élsz, hogy mennybe kerülhetsz? A barátod úgy élt, hogy szerinted bejuthatott a mennybe? Hiszel Jézusban, és a mennyben, vagy csak reménykedsz, hogy van?
2016. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
Melyik vallás Mennyországába?
2016. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Papi Gonzales ***** válasza:
25%
nem...ha meghalsz akkor meghalsz...nem mész te már sehova
2016. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Sajnálattal kell ráeszmélni,hogy a vallást, az akkori vezetők azért találták ki, hogy valamivel nagyobb tömeget lehessen befolyásolni. Tudod, akkor nem volt TEK :D meg Orbán Viktor és bandája.


A hit gyorsan terjedhetett, öltek is a nevében és behódoltatták az addig hitetlen (vagy ép több istenségben hívő törzseket) embereket.


A bűntudatra, az Istenfélelemre apelláltak. Azt vették számításba, hogy ha a halál után kitalálnak egy jó és egy rosszat, ki az a marha (vagy legalábbis kevesebben) , aki bevállalja a kénköves poklot halála után. Így lehetett kordában tartani a népet. Az Isten megnyugvást, békét hoz. Lehet hozzá imádkozni. Elmondhatod a problémádat. Ha "meghallgattatásra talál" ,akkor helyeseltek, hogy Látod b**meg, mondtam, hogy az Isten mindenható, létezik és szeret! Ha meg fohászkodtak,hogy gyógyuljon meg a pestises, ebolás szerettük és nahát még se élte túl, akkor az Isten büntetése, vagy azért történt, mert Isten ezzel akar valamit mondani. Lehet a sok csalódottból lesz valaki, aki feltalálja az ellenszert és nahát Isten ezt akarta.


Mondom ezt úgy, hogy Én is szeretnék hinni. Én történtek már olyanok az életemben mikor azt mondtam, hogy felsőbb erők, halott családtag adott jelet.


Tehát valami lehet...vagy sem.

2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Maydy4,. csak nem te vagy Lenin? csak mert hogy ugyanazt ugatod.
2016. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9.


1.) Ha Én vagyok Lenin, akkor csak úgy lehet,hogy reinkarnálódtam, ergo még mindig nagyobb az igazam,merthogy akkor Isten nincs. Tehát kivághatod a Bibliát meg a rózsafüzért is.


2.) Ugatni a kutya szokott.


3.) Moderáld már magad kisfiam, mert kimosom szappannal a szádat!


4.) Szabad szólás és vélemény nyilvánítás van. Ha ütközik a szabályzattal, akkor törlik.


5.) Könnyebb a félelmet feldolgozni,ha van hite az embernek. Lásd placebo hatás. Úgy is "meggyógyulsz", ha közben csak placebót kapsz. Igen, igen. Tudjuk. Istennek hála. :)

2016. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!