Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit néz egy fiú egy lányon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit néz egy fiú egy lányon először?

Figyelt kérdés
pl. Külső, viselkedés, szóhasználat, stb. Mi az amitől jobban fogok tetszeni neki vagy szimpatikusabb leszek?

2016. júl. 13. 21:02
 1/3 BigUncleZ ***** válasza:
77%
Nézni az arcát és az összképet.A többit megfigyeli például a viselkedést és azt hogy hogyan bánik az emberekkel és eldönti hogy ez tetszik-e neki.18/F
2016. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ha rendes kapcsolatot akar akkor főleg az arcát nézik egy lánynak (kivéve ha az illető egy primitív paraszt), de ha csak mondhatni kanos, vagy egy éjszakás kalandra vágyik akkor nyilván a test az első dolog amit megfigyel.

Utána inkább a viselkedés és szóhasználat.

Utóbbinal szerintem általánosíthatok: a férfiak nem szeretik ha egy nő sokat karumkodik.

2016. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Arc, alkat, kéz, bőr, cici, popsi.


Én szeretem ha sportol és valamilyen művészeti tevékenységet folytat.

2016. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!