Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok adni pár tippet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni pár tippet az első randimhoz?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és 2 napja megismertem egy lányt Facebookon, soha nem talalkoztam vele. Tok jól elbeszelgetunk, és jovoheten elhivtam egy talira. Nos, én attól félek hogy nehogy vmit elszurjak ezen a randin és elveszitsem..

A lány 14 éves, 15 lesz 1 hónap múlva



2016. júl. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
csak legyetek nyitottak,ha megvan a kölcsönös vonzalom már most akkor olyan nincs hogy elakad a dolog,próbáld most felmérni azt hogy meddig mehetsz majd el,van akinél a 2. randin sincs semmi és van olyan hogy az elsőn feltör a vágy mindkettőtökben egymás iránt és azt nem tudjátok visszafogni
2016. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ildike17 ***** válasza:

Van a lánynak valami hobbija?

Ha igen akkor találjki valami olyan randit ami kapcsolatos a hobbijával.

2016. júl. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajaj, ez még gyereklány! Mit akarsz tőle? Még te is az vagy, ne haragudj. Ne úgy menjél, hogy el ne veszítsem, amikor még nem is láttad, a fénykép az egészen más, hanem menjél úgy, vajon élőben is tetszik-e majd, vajon el tudunk-e beszélgetni. De ne vigyél most még neki semmit, majd a 2. randevúra egy szál virágot, ha tényleg tetszik.
2016. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mar beszeltetek minimallisan tudod miket szeret. Ha pl. erdeklodo tipus es nem csak a plazaban tud punnyadni akkor elviheted pl egy kiallitasra (vannak nagyon jo es nagyon olcso kiallitasok). Vagy ha talalkoztok es nem arra szaamitottatok mint a masik stb. es nem is tudtok hirtelen mirol beszelni akkor nezzetek meg egy filmet vagy egyetek valamit mert igy diplomatikusan de atlehet siklani egy randit nem veszesen. Ha tudok meg segiteni irj privatba (14l)
2016. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!