Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen érzés az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az első csók?

Figyelt kérdés
Még nem csókolóztam de milyen érzés és hogy kell rendesen csinálni ? Előre is köszönöm.rossz válaszoktól kíméljetek!!

2016. júl. 7. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Próbáld ki! :D

Mindenkinek más. Úgy kell rendesen csinálni, ahogy látod másoktól, ezt nem lehet elmagyarázni 😅 Meg közben rá kell hangolódni a másikra, nem mindenkinél válik be ugyanaz a technika. Még annyi, higy ne nyisd közben túl nagyra a szád, mert akkor bekapod az illető fejét.

2016. júl. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D nyugi nem kapom be be köszönöm #1 nek
2016. júl. 7. 09:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Az enyém fura volt és nagyon nedves, az első határozottan nem a legjobb élményem volt.
2016. júl. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Biztos meg lehet szokni köszönöm a válaszod
2016. júl. 7. 09:42
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, meg lehet, most már élvezem. :D
2016. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem csókolóztam még, félek kicsit tőle, ne hogy elrontsam, vagy ilyesmi, de be kell "kapni" a másik ajkait, ahogy elképzeltem, csodálatos érzés, már nagyon várom az elsőt! Sok sikert neked is
2016. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ha olyannal csinálod akibe szerelmes vagy. Mondjuk ha csak szimplán vonzónak találod azt a személyt akkor is jó. :D
2016. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2016. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat rendesek vagytok
2016. júl. 7. 10:34
 10/15 A kérdező kommentje:
És melyiket kell mert azt hiszem kettő van van sima és nyelves ha arra kerül a sor melyiket ?
2016. júl. 7. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!