Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen vele? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel érdekes viszonyom van. Már évek óta gyakorlatilag kihasználjuk egymást, eljárunk egymással,csinálunk ezt-azt, és a többi. Komolyabb kapcsolatba soha nem kerültem vele, mert nem igazán akarta sem ő sem én. Az utóbbi időben viszont már nem találkoztunk, mert lett egy barátom, és nem akartam megcsalni.Közben is írt, hogy mi lenne ha összefutnánk, de én mindig elutasítottam. Csak hogy vele szakítottam úgy kb fél éve. Nemrég megint keresett az előző fiú (nem a volt barátom) hogy szeretne velem találkozni, és lehet, hogy komolyabb szándékai is vannak.

A kérdés: Egy másfél év alatt azért mindketten megkomolyodtunk valamennyire. Azt tagadni sem lehetne, hogy van köztünk vonzalom, aki lát minket, mindenkinek feltűnik. És azt sem hiszem, hogy egy szex miatt fél éven keresztül minden héten képes valaki pitizni. Viszont én nem úgy ismertem meg, mint egy srác, aki kitart valaki mellett. Bárkit megkaphatna, és amúgy is, ha én kellek neki, akkor itt volt ez elmúlt 3 év, akkor miért nem voltak komolyabb szándékai?

A véleményeteket szeretném kérni a dologról, mert ln már nem nagyon tudom mit kezdjek vele.


2016. júl. 17. 20:14
 1/3 October15 ***** válasza:
És neked miért nem voltak komolyabb szándékaid?:D Amúgy ha nagyon megakar húzni akkor a fél év sima liba.. attól függetlenül még bőven kavarhatott mással is. Egy próbát talán megér max nem jön össze.. nem a világ vége.
2016. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Komolyabb szándékaim csak azért nem voltak, mert túl jól ismerem. :) Ha néhány dolgot nem tudnék róla, akkor sima lenne a dolog. Igazából azt nem tudom, hogy fél-egy év alatt tud-e valaki ilyen sokat változni, vagy csak megint a régi dolog, és meg akar húzni.
2016. júl. 17. 20:20
 3/3 October15 ***** válasza:
Fél-egy év alatt [meg úgy általában] az ember nem változik. Ugyanakkor ahogy elnézem téged sem kellett félteni úgyhogy nem igazán érzem a problémát.
2016. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!