Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik mi mar voltunk egyutt. Most ujra ossze szeretnek vele jonni de o azt mondja nem kozben meg csokolgat meg minden. Es vissza szeretnem kapni de erre csak piasan lenne modom. Mit csinaljak hogy velem legyen?

Figyelt kérdés

15 eves a fiu

En 16

Szakitottam vele

Es vissza akarom kapni

De o nem szeretne semmit

Mikozben ugy viselkedik velem mint ha erezne valamit

Azt mondjak szerelmes belem o nem tagadja


2016. ápr. 24. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki az érzéseid, ès mennyire fontos neked. Ha nem megy bele adj neki kis gondolkozási időt, max 1 hét. Hajrá :)
2016. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
El mondtam neki. Es azt mondta hogy nem akar megserteni de nem. De kozben meg ugy viselkedik velem mint ha megis. Es masoknak is feltunt mar.
2016. ápr. 24. 09:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd békén szegény fiut
2016. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert?
2016. ápr. 24. 09:41
 5/6 Like23 ***** válasza:
Mondd neki azt ha Mégegyszer valamit csinal hogy csak akkor folytathatja ezt hogyha tényleg szeret téged. Ha csak fogdosni akar akkor kopjon le vagy járjon veled. Vagy valami ilyesmi. Sok sikert😉
2016. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hasonlóan vagyok én is..és csak nézek messziről tehetetlenül:( múlthéten viszont erőt vettem magamon és beszéltem vele és képzeld elölről kezdjük az egészet:)
2016. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!