Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jogos? Miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy bűntudatom van amiatt,mert idegenekkel ismerkedtem a neten?Jó megismertem sok kedves lányt,akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot, de mégis azt érzem h ez nincs rendben. Miért?am már a netes szerelemben nem hiszek csak max barátság extrákkal.. ja és fiú vagyok.koromatnem írom le,mert kinevettek
2016. júl. 18. 00:20
 1/2 anonim válasza:
Miért lenne ez gáz? Ismerkedsz mert kiváncsi vagy ez nem kor függö. Amugy netes szerelemröl annyit nekem bejött és 3 éve házas vagyok pedig 1200km.-re lakot a párom. :)
2016. júl. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem nevetnélek ki. :)Mindenkinek van egy saját lelki világa a korához, amit ő belül vagy elrud fogadni vagy nem. Vagy feltud dolgozni vagy nem. A lelki dolgokhoz nem feltétlen kell idősnek vagy fiatalnak lenned. Pl. Ha valaki meghal. Lehet te mondjuk 17 évesen fel tudod dolgozni, míg egy 37 éves nem. :)

Miért nincs rendben? A mai 16-15-14 éves srácok és lányok ezt csinálják. Interneten ismerkednek.Ha esetleg küldtél neki olyan képet, videót amely miatt kell aggódnod, mert kiderül,tovább küldi akkor az tényleg butaság és ha az miatt van akkor érthető is is az aggodalmad és az érzés hogy nincs rendben.

Kicsit engedd el magad. Lazíts. Iszonyatosan sokan csinálják ezt már a mai világban. :)

2016. júl. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!