Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megéri várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megismerkedtem facebookon, nagyon tetszik, sokat hülyéskedünk, de most fog elutazni Dániába 5 hónapra. Azt mondta nem kéri hogy várjak rá, megérti ha megszakítjuk a kapcsolatot... ti mit tennétek? Várnátok rá vagy hagynátok? Még nem találkoztunk, csak akkor tudnánk már ha hazajött. Mit tegyek?

(Nem fake, skypeoltunk már)

22/F


2016. júl. 18. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem tartsál több vasat a tűzbe. ha jön valaki más, ok, ha nem, marad ő. én ezt tenném.
2016. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elköteletzni magadat személyes találkozó, legalább egy csók nélkül baromság. szerintem. előző voltam. Legalább ő varni akar rád, vagy végigdugja dániát? előző voltam.
2016. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tanulni megy. Nem vagyunk együtt, beszéltünk róla, megállapodtunk hogy hogyha nem bírjuk megszakítjuk a kontaktot, de nekem nagyon bejön a csaj. Nem szidhatom le ha dugni fog, nem alkotunk egy párt.
2016. júl. 18. 18:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Bár ő még szűz, nem hiszem hogy dugogatna.
2016. júl. 18. 18:37
 5/7 anonim válasza:
Ha fontos neked akkor ki fogod bírni, de ha jön más aki érzéseket vált ki belőled úgyis tudni fogod mit tegyél. De ha mások társaságát keresed akkor az azt bizonyítja hogy mégse olyan fontos...szóval rá fogsz te jönni mit akarsz igazából.
2016. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zóna_pocok ***** válasza:
Azt csinald amit az elso mondott. Ne mondj le rola, de ha jon egy masik lany aki hasonloan megtetszik, akkor inkabb vele probalkozz tovabb. A mostani lannyal utana is lehettek baratok, de ne mondj le egy esetleges masik lanyrol.
2016. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 18. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!