Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 évesen 14 éves barátnő?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 14 éves barátnő? Sok a korkülönbség? Megéri várni?

Figyelt kérdés

Kedvelem, de nem mondanám szerelemnek. Nem tudom tudnék-e várni legalább 2 évet. Erkölcsös ember vagyok, vannak saját szabályaim, amit nem szegek meg. 16 év alatti lánnyal soha nem feküdnék le. De az még 2 év.

Illetve nem sok a 3,5 év korkülönbség? Oké, normál esetben, egy 20-21 meg egy 24 vagy egy 47 meg egy 50 éves között, de itt. Még csak 14.

Első barátnő lenne, de bizonytalan vagyok. Magával a kapcsolattal szemben.

Persze lehet csak azért, mert ez lenne az első, de... nem tudom.

Szerintetek? Tippek, tanácsok?


2016. máj. 4. 00:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kibírod kurfinc nélkül...akkor hajrá. Egy 14 évest semmiképp se tegyél tönkre csak mert rádjön a kanosság. :) viszont ha kibírod, akkor minden elismerésem!
2016. máj. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ebben az esetben nagy a korkülönbség. Más a 4 év itt és más, ha mondjuk 24-28 évesek vagytok. 2 évet várni pedig...
2016. máj. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2# ugyanezt mondom. Még én is soknak tartom ebben a helyzetben.
2016. máj. 4. 01:02
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy ez a külömbség mint ahogy gondolod. Szóval ha a szexre is tudsz várni addig amíg ő úgy nem érzi hogy készenáll, akkor semmi akadálya :)
2016. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a kettes válaszolóval értek egyet,szerintem is,ebben az esetben sok a négy év,de ezt igazából neked kell eldöntened,hogy képes vagy e várni annyit,ameddig betölti a tizenhatot,vagy ameddig nem áll rá készen :-)
2016. máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

4 év semmi, de ebben a korban rengeteg.

Ráadásul még szerelmes sem vagy.


Én azt mondom, várj. Aztán vagy neked, vagy neki jönni fog más, akibe szerelmes is lesz, és korban is hasonlóak.

2016. máj. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem sok.
2016. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

De, rengeteg ebben a korban ez a különbség, 14éves az még kislány - lehet, hogy aranyos kislâny, de semmikép se nô.


De amúgy is, ha nem vagy szerelmes, akkor meg minek?

Az érzelmek miatt nem, hiszen nem vagy szerelmes.

A szexért dettó nem, hiszen te is írtad, hogy 2 évig biztos nem.

Hogy el tudjad mondani, hogy van barátnôd? Arra sem, hiszen egy 14éves barátnôvel gondolom te se nagyon dicsekednél.


Akkor meg minek mennél bele egy ilyenbe?

2016. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azért, mert még nem volt barátnőd, nem kell összejönni az első lánnyal, akivel kölcsönös a szimpátia. Az, hogy kedveled, elég kevés, és a korkülönbség ilyen fiatalon nagyon sokat számít, könnyen lehetnek belőle konfliktusaitok, ráadásul ha ő esetleg többet érez irántad, mint te iránta, NAGYON tönkreteheted a lelkét.
2016. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thomika20 ***** válasza:
46%

Hülyeség! Amúgy ha nem te, akkor megteszi más. És lehet, hogy te érettebben gondolkoznál már, ha lefektetnéd.

De egy 2 évvel idősebb srác hozzá képest se lenne jobb.

Igazából tök mindegy a kor.

Mai srácok úgy is mind dugni akarnak. Ez az élet ma már. És ha nem te viszed bele, akkor megteszi olyan, akibe majd belezúg és csáó. Ott lett volna a lehetőséged, de elbasztad.

Amúgy szűz lánnyal ne igazán akarj komoly kapcsolatot, mert idővel kufircolni akar majd mással is.

2016. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!