Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit tennétek? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andy ^^ kérdése:

Lányok, mit tennétek? Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Hali mindenki ^^ én egy 18/f Hurt Emo lennék. Mi lenne a reakciótok,ha leszólítanálak? Esetlegakadhat olyan lány akinek ez bejön?


[link]


Képen engem lehet látni^^. Kiváncsian várom a reakciókat.


A válaszokat előre is köszi



2016. júl. 19. 01:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
63%
Apád helyében már agyonvertelek volna.
2016. júl. 19. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol nőttetek fel,de mifelénk a szülő elfogadja a gyerekét olyannak,amilyen... és nem megveri... bár lehet a ti családotok másképp vélekedik a családon belüli erőszakról. Mindenkinek szive joga hogy neveli a gyerekét.(és bocs hogy nem vagyok az a tömeggyártott valami amiből 12 egy tucat...)
2016. júl. 19. 02:39
 13/30 anonim ***** válasza:
52%

Ja érteem hogy te így próbálsz egyéniség lenni áhhhááá :o

Mivel egy különc kis szar lehetsz így pedig ez a "Hurt Emo" jó kifogás magadnak is hogy mért nem fogadnak el, vagy hogy esetleg kitűnj a tömegből.Mert normális ember nem lesz ilyen ;) Igen NORMÁLIS. Mert ez nem egyéniség hanem betegség ami vagy.

2016. júl. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyeneket. Idejön oltogatni,közben meg nem is velem van baja,hanem magával. Csak még magának is fél bevallani,ezért még ilyenkor is azt keresi hogy kibe köthet bele. Légyszi menj és vegyél magadnak életet. Bár tetszik ez a rajongótábor. Ezek szerint az én életem érdekesebb a tiednél,különben azzal foglalkoznál. Csak sajnálni tudlak.
2016. júl. 19. 03:01
 15/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem én csak a jövőbeli generáció miatt aggódok :/ Hogy ilyen kis bu*ik lesznek és nem férfiak.(
2016. júl. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Akkor posztold ki facebookon az aggodalmad,vagy csinálj egy topikot. De ne egy emberen vezesd le az egész napi streszt... ;)
2016. júl. 19. 03:07
 17/30 anonim ***** válasza:
46%
Véleményt kértél nem? :)
2016. júl. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Véleményt kértem, azt aláírom. De csa ismétlem CSAK arról,hogy a lányok mit csinálnak egy emo sráccal. És nem arról kértem,hogy vesézzétek ki az életem. Meg nem arról,hogy a kinézete olyan,akkor ő is biztos olyan. Nem ismersz,és leszolsz,meg oltogatsz. Milyen kis aranyos.
2016. júl. 19. 03:16
 19/30 A kérdező kommentje:
Bár mit is vártam ettől az oldaltól? Kb olyan ez a hely,mintha állásinterjún megkérdeznék miárt szeretnél ott dolgozni, és elkezdenéd neki a pandák születését mesélni, vagy azt hogy a földön hány fűszál van. Egyszóval mindenre kapok választ csak arra nem ami a kérdés. És azt is hogy szia,úgy ki tudják itt csavarni,mintha azt mondtam volna,hogy xy annya ronda. Ugyhogy már megse lepődöm. ^^ de no harag
2016. júl. 19. 03:26
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztos zavarban lennék, és meg is lepődnék kicsit.:D

De igen van akinek tetszik.^^

2016. júl. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!