Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit tennétek? Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andy ^^ kérdése:

Lányok, mit tennétek? Mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

Hali mindenki ^^ én egy 18/f Hurt Emo lennék. Mi lenne a reakciótok,ha leszólítanálak? Esetlegakadhat olyan lány akinek ez bejön?


[link]


Képen engem lehet látni^^. Kiváncsian várom a reakciókat.


A válaszokat előre is köszi



2016. júl. 19. 01:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%
9-eeees.. ALias kérdező miért lgeted a retinám?? Rendes háttérszín nincs? :s
2016. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
67%
Ez a ronda sapka biztos, hogy megmosolyogtatna. Az emo nem jön be. :( Am milyen samponnal mosod a séród? :D
2016. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem igazán jön be ez a stílus... Valószínűleg kedvesen lepattintanálak.


Am nagyon szép szemed van.

2016. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
60%

Meglepődnék.

Amúgy nekem szimpatikus vagy.

2016. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
59%
Meglepődnék. A te stílusod egyébként nekem nem jön be, viszont ez alapján a pár komment alapján szimpatikus vagy :) Most piszkosul le leszek pontozva, de én bármikor ismerkednék egy kedves, nyugodt (legalábbis látszólag ><) sráccal aki nem depizik be, nem lesz mocskolódó agresszív vadállat a negatív kommentek miatt, legyen akármennyire hurt emo vagy mi a rák. Nekem fontosabb hogy felnőtt módjára tudjon kommunikálni mint hogy túltengjen benne a tesztoszteron és szabadidejében állatkertekbe járjon medvékkel bírkózni. Biztos én vagyok a defektes, de evvan. Szerencsére nem vagyunk egyformák :)
2016. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
24%

#25:

"de én bármikor ismerkednék egy kedves, nyugodt (legalábbis látszólag ><) sráccal aki nem depizik be,"

Mert az emok arról híresek,hogy nem depiznek be.....:DD


Ha ezen kommentek alapján egy lánynak szimpatikus valaki (már nevetek), akkor holnap kiírok én is egy provokatív kérdést, és az ócsárlóknak én is valami nagy életbölcsességekkel és látszólagos higgadtságot mutató kommentekkel fogok válaszolni, hátha valakinek már ez a szint is bejön :D


Ja, meg kedves is vagyok.

Úúú bakker, tapadni fognak rám!

2016. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#26 Forgasd ki nyugodtan :D Annyit akartam ezzel mondani hogy inkább egy ilyen gyerek, mint egy ócsárló.
2016. júl. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nem lenne semmi bajom ha leszólítana egy ilyen fiú,csak semmi esélyem ilyenre c:

L

2016. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
40%
Undorító
2016. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az emók, de meglepődnék, lehet beszélgetésbe is keverednénk.
2016. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!