Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de nem tudom hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Félénkebb srác vagyok, tetszik egy lány, messengeren beszélgetünk, de nem merem elhívni egy találkozársa, mert hát félek... mit tegyek?
2016. júl. 19. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt meg bátorságot magadon és hívd el! Így sose lesz semmi belőle ha nem mersz lépni. Legyen ez előtted : ha nen lépsz,akkor majd más fog és akkor meg már neked késő lesz.

Hajrá sok sikert!

2016. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az olyan fiúknak mint te nem ajánlatos az erőt veszek magamon és elmondom neki a mekibe vagy egy kávézóba... mondom is miért: mert ha tegyük fel full begőzölsz és kellemetlen szitu lesz belőle rosszul sülhet el a próbálkozás. Ha jófej a csaj akkor értékeli a bátorságod és aranyosnak fog tartani, ha olyan mint a mai lányok 80%-a akkor minden bnőjének elfogja mondani milyen gyökér voltál... Szerintem a legjobb ha természetes úton próbálod becserkészni. Legyetek egymás társaságában többet, lógjatok együtt, mászkáljatok, mozizzatok ezek után lesz annyi közös élményed a csajjal hogy nem fogsz már parázni tőle és megfogod merni kérdezni akarsz stb... Ha meg csak szimplán bejön és hirtelen beakarod ütni, akkor ne várj... próbáld meg a bátorságos megkérdezem témát, de ezt neked kell tudnod hogy mere vagy nem mered. Sok sikert pajt, ne parázz mert feleslegesi ! :)
2016. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van, semmit nem veszíthetsz vele próbáld meg, mielőtt más teszi.

Hajrá:)

2016. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam a félelemmel, hogy rengeteg csajt mulasztottam el, az mind kín volt. Viszont amikor meg legyőztem a rinyálásomat és odamentem, akkor az tök felszabadító volt...

egyébként nem is kell feltétlenül megmondani neki, hogy tetszik, hanem csak hívd el valahová sétálni, cukrászdába, és beszélgessetek, az úgy is ki fog derülni, hogy tetszik neked.

2016. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!