Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány osztálytárs,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytárs, akit elhívtam "randizni". Többi lejjebb (? )

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány osztálytársam, akit egy osztálykirándulás óta nagyon kedvelek, bejön nekem. Szoktunk chatelni, de mindig én írok rá. Volt, hogy egy hónapig nem próbálkoztam, hogy hátha majd ő is fog írni, de nem. Ismét én írtam rá. Beszélgettünk, majd megkérdeztem, hogy nem e lenne kedve velem eljönnie moziba. Kb 1 perc elteltével egyenes igen volt a válasz, majd pillanatokon belül megegyeztünk, hogy mi lenne, ha csak sétálnánk, úgy többet tudunk beszélgetni (ezt így ő mondta). Szerintetek ő tudja, hogy én egy randira hívtam, és nem csak egy "osztálytárs-barát összefutásra"? Van esélyem így nála?

2016. júl. 19. 22:42
 1/10 A kérdező kommentje:
15/F, ez lemaradt :D
2016. júl. 19. 22:44
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudta hogy randi valószínűleg csak lányként tekint rád.
2016. júl. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos leesett neki,hogy randira hívtad. Viszont vagy félénk vagy nem akar tőled semmit ha passzolta a mozit és felvetett egy olyan ötletet ahol könyebben el tud menekülni ha borzalmasan érezné magát. Próbálj nagyon megértő és kedves lenni vele mert ha csak félénk akkor nagyon könnyen elijesztheted.
2016. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem hogy nőként néz egy fiúra.
2016. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor most ebből sülhet még ki valami jó, vagy a jelek arra utalnak, hogy nem? A mozinál egyébként először mondott ő is egy filmet, szóval nem biztos hogy menekülésként vetette fel a sétát
2016. júl. 19. 23:20
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
en megdugnam
2016. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Nezd addig nem tudja hogy randi amig te meg nem mondom. Valakinek hangosan ki kell mondania es az nagy esellyel csak te lehetsz.
2016. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy te nem tetszel neki. Egyszerűen csak nem szereti a mozit, vagy csak még jobban meg szeretne ismerni, ami teljesen jogos ellenérv a mozizás ellen. Ha pedig egyértelműen rávágta, hogy igen, akkor valószínűleg ő is akar valamit. Majd randi közben/ után úgyis kiderül ez, addig kár rágódni ezen.
2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem.. na de akkor hogyhogy nem ír soha?
2016. júl. 20. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lanybol van szoval gondolom fel vagy ilyesmi. Ezt ugy mondom hogy en is lany vagyok.
2016. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!