Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen mennyire lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen mennyire lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
valakinek tapasztalatok?
2016. júl. 24. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem személyes tapasztalatom nincs, nem jutottam tovább a chatelésig, de egy barátom kétszer randizott tinderen megismert lánnyal, és mindkétszer... mondjuk úgy, hogy nem azt kapta amire számított. Alig ismerte meg a két csajt akivel randizott.


Egyébként is, a Tinder szerintem arra jó, mint a többi társkereső: semmire. Ha tényleg szeretnél ismerkedni, menj ki a barátaiddal valahova, menj el bulizni, menj el fesztiválozni. Élőben kell ismerkedni. :) 19f

2016. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Az emberek ott inkább dugópajtit keresnek.
2016. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a tinderen semmi soha nem jött össze. :(

Amióta pokemon gózom már 3 csajt ismertem meg. :D

Pokemonoz te is. :D

2016. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%

Én nekem csak jó tapasztalatom van. Több fiúval is találkoztam és nem azt éreztem, hogy csak dugópajtit keresnek. A hamradik fiúval, akivel találkoztam már 2 hónapja együtt vagyunk, persze ezt azért megelőzte egy néhány hetes chatelés.


Igazából ez nem más, mint az életben is. Elmész mondjuk egy fesztiválra, ott is külső alapján döntöd el, hogy bejön neked az illető-e vagy sem, majd ha jobban megismered érzed, hogy működik-e a kémia és egyéb dolgok vagy sem. Ennyi! Ez egy új felület az ismerkedésre és nem jobb, de nem is rosszabb, mint bárhol másutt ismerkedni.


30/N

2016. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem eddig teljesen pozitív. Volt, hogy megakadt a beszélgetés és nem lett semmi, de most is onnan ismertem meg valakit, aki nagyon megfogott és enélkül kb esélyem se lett volna megismerni, mert se én se ő nem az a nagy partyzós.

Az elején még jó ott beszélni, de célszerű facera váltani.

22/f

2016. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem az oldalon/appon múlik, hanem az embereken. talalkoztam már ott idiótákkal is, meg alakult ki tök jó barátság is. dugópajtit és kapcsolatot eddig még nem találtam ott sem és más társkereső oldalon sem.

36F

2016. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csupán a poén kedvéért adtam egy esélyt a Tindernek, az addigi tapasztalataim a "normál" ismerkedésről szóltak. :) Azt hiszem egyike vagyok azon szerencséseknek, akiknek bevált :) Egy éve vagyok együtt valakivel, akivel Tinderen, hosszas beszélgetéseket követően találkoztam. A környezetemben van, aki hozzám hasonlóan pozitív tapasztalatokat, mások negatívokat szereztek! Próba szerencse! ;)
2017. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!