Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szoktatok Tinderen ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok Tinderen ismerkedni? Összejött már valami?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
3 napig próbálkoztam vele, minden nap elfogyasztottam az összes lájkomat. 1, azaz egy darab matchem lett, de az a lány is elég passzívan és flegmán válaszolgatott, úgyhogy hanyagoltam őt is meg a Tindert is. Persze a dologhoz hozzátartozik, hogy nem vagyok egy adonisz.
2016. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1: Hasonló dolog történt velem is. Azóta néha eszembe jut, hogy újra kéne próbálkoznom... de valami azt súgja, hogy felesleges. :D
2016. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem viszont az első matchem be is jött. Olyan jól elbeszélgettünk, hogy nem is kerestem más beszélgetőpartnert. Pár nap múlva találkoztunk, és nagy szerelem lett belőle. Ha nem velem történik, nem hiszem el, annyira passzol minden köztünk. :)
2016. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én épp ma találkoztam a lánnyal :D
2016. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van akinek igen, van akinek nem. Mocsok egy program az biztos.

Baráti társaságomból több embernek lett párkapcsolata onnan (tartós), van aki meg hiába nem néz ki rosszul, nem jött össze neki semmi.


20/F

2016. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csupa pozitívat tudok nyilatkozni, bár tudom, hogy nem épp ez a tendecia. :) Szkeptikus voltam, valójában csak egy poénnak indult a Tinder-dolog, viszont ennek köszönhetem a kiegyensúlyozott, majdnem egy éve tartó kapcsolatom! :) 24/L
2017. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!