Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek számít hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek számít hogy egy srácnak milyen telefonja van?

Figyelt kérdés
(15-17 éves korosztályra gondolok) Hogy jobban örültök egy Iphone telefonosnak vagy mindegy?

2016. júl. 27. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem :)
2016. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Hát figyelj, a fiúnak, akibe 2 évig szerelmes voltam, egyáltalán nem volt telefonja. Durva, mi? :D Rendes lánynak semennyire nem számít.:3 15/L
2016. júl. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem érdekel, hogy milyen telefonja van, mert nem a telefonnal akarok járni.
2016. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít. ;)
2016. júl. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem számít. Én sem azt szeretném, hogy a telefonom, meg egyéb dolgaimat nézegesse egy fiú, hanem engem.

De tuti vannak olyanok, akiknek igen, meg más külsőségek is. Ne közöttük keresgélj és akkor nem lesz gond.

2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem, tudhatnád hogy a farokméret számít.
2016. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nem számít. :) 15/l
2016. júl. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít

Igaz most nekem is az van de az sem érdekelne ha akár nyomógombos lenne a telefonja.Sőt még aranyos is hogy neki nem kell drága telefon hanem megelégszik egy rosszabbal is , ez szerintem nagyon édes.😊 16/L

2016. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem a telefonnal akarok járni, hanem a fiúval. :)
2016. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
csak azt mondd meg miért menő az iphone? mindenkinek olyanja van ez már nem menő nem vagy tőle különc,tucat telefon lett belőle,fele annyiért 2-szer erősebb telefonom van szóval az a lány aki ezt nézi az süllyedjen el,aki szeret az nem azért van veled mert mindent megkap tőled...aki őszintén szeret annak még rosszul is esik ha költeni akarsz rá,szóval ennyi
2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!